• Samotny mężczyzna w łóżku
  65 proc. polskich singli deklaruje poglądy prawicowe lub centroprawicowe i przywiązuje dużą wagę do wartości tradycyjnych. Zdecydowana większość singli marzy o stałym związku, a najważniejszym wartościami dla nich są rodzina, miłość oraz posiadanie dzieci - takie wyniki przynosi najnowsze badanie "Pokolenie singli".
 • Para w samochodzie
  Zespół portalu eDarling postanowił sprawdzić, jaki wpływ na naszą atrakcyjność ma to, czy posiadamy auto oraz czym jeździmy.
 • Samotna kobieta w kawiarni
  Hermann Hesse pisał: Samotność jest niezależnością, życzyłem jej sobie i zdobyłem ją po długich latach. Była ona zimna, o tak, ale była też cicha, prawdziwie cicha i wielka, podobnie jak zimne, ciche przestworza, po których wędrują gwiazdy. Czy zastanawiamy się co czują single, którzy – niezależnie od tego czy był to ich świadomy wybór, czy też zrządzenie losu – idą przez świat bez "drugiej połowy"? Czy faktycznie odczuwają same plusy: niezależność i radość z wolności? A może raczej smutek i tęsknotę za wymarzonym partnerem i rodzinnym szczęściem? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 1000 odpowiedzi udzielonych w badaniu "Jak się czujesz jako singiel?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się na ten temat.
 • Kobieta uśmiecha się
  Zespół eDarling postanowił sprawdzić, w których polskich miastach żyją najbardziej zadowoleni single. Pierwsze trzy miejsca przypadły miastom znajdującym się w zachodniej i północnej części kraju. Są to: 1. Bydgoszcz, 2. Szczecin, 3. Poznań. Aż 9 na 10 miast, w których żyją najszczęśliwsi single, leży nad Wisłą, lub na zachód od rzeki.
 • Kobieta z kieliszkiem wina
  Jeszcze całkiem niedawno uważało się, że wesele to dla samotnych dobra okazja do poznania kogoś ciekawego. Dziś po tamtym przekonaniu już nic nie zostało. Oto, co współcześni single sądzą o weselach.
 • Samotny mężczyzna stoi na balkonie
  Zła wiadomość dla osób, które unikają towarzystwa i wolą mieszkać same. Przynajmniej tak twierdzą brytyjscy naukowcy, który przyjrzeli się sprawie z medycznego punktu widzenia.
 • Pieniądze w słoiku
  Malta i Cypr z najniższymi, a Dania i Niemcy z najwyższymi podatkami. Polska jest w środku europejskiej stawki. Ze 100 złotych, przeciętnie zarabiającej polskiej rodzinie zostaje 78 złotych. Raport w tej sprawie opublikowała firma doradcza PwC.
 • Kobieta w szortach
  Jest argument przemawiający za tym, by nie wchodzić w nowy związek. Okazuje się, że single cieszą się szczuplejszą figurą niż osoby żyjące z partnerem.
 • Seksbomba
  W Polsce przybywa singli. Według danych GUS w pojedynkę żyje już co piąty Polak. Zdaniem ekspertów jest to w równym stopniu efekt mody i obawy przed bliskością. Młodym ludziom bardzo łatwo jest obecnie nawiązywać relacje, znacznie trudniej przychodzi im jednak ich utrzymanie.
 • Lao Che "Dzieciom"
  Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. Nową płytę Lao Che, zatytułowaną "Dzieciom" promuje singiel "Tu". Posłuchaj!