• Ojciec z dzieckiem w łóżku
  Jak wiele osób jest w stanie zrezygnować z pracy, zostać w domu i zająć się „wyłącznie” wychowaniem dzieci? Czy praca, która w dzisiejszych czasach jest uznawana za drogę do realizacji siebie, swoich ambicji, rozwoju osobistego, może zejść na dalszy plan? Czego pragną kobiety? Czy mężczyźni skłonni są do pełnoetatowej opieki nad dziećmi? Na pytanie „Czy mogłabyś/mógłbyś zrezygnować z pracy i zająć się dziećmi?” odpowiedziało prawie tysiąc singli...
 • Paweł Kukiz
  Najnowszy singiel Pawła Kukiza "Samokrytyka (dla Michnika)" nie będzie puszczany na antenie Polskiego Radia. Muzyk nazywa to "cenzurą prewencyjną", szefowa Trójki tłumaczy zaś, że chodzi o równe szanse w nadchodzących wyborach samorządowych.
 • Randka
  Małżeństwo wybiera ponad połowa zakochanych, jedna trzecia decyduje się na stały związek. Jak długo trwa samotność singla, gdy zaczynamy na poważnie szukać miłości? Jakie modele związku są teraz modne? Pytania takie zadało reprezentatywnej grupie ponad tysiąca swoich użytkowników największe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Oto wyniki ankiety.
 • Michael Jackson na okładce albumu Xscape
  Do sieci wyciekła premierowa kompozycja z nadchodzącego albumu Michaela Jacksona.
 • Samotny mężczyzna w łóżku
  Mężczyźni, którzy mieszkają sami, są bardziej narażeni na agresywnego raka skóry oraz na śmierć z jego powodu - informują szwedzcy naukowcy.
 • Waldemar Pawlak
  Oto ci, którzy nie schodzą z okładek kolorowych pism i ciągną za sobą tabuny wielbicielek. Średnio dwa razy w tygodniu łamią czyjeś serce, a w miejsce jednego złamanego zajmują 3 nowe. Ciągle na ustach obserwatorów, od dawna w panteonie gwiazd, jednak czy tylko to sprawia, że kochają się w nich kobiety?
 • Matka z dzieckiem
  Czy singiel z dzieckiem to w ogóle singiel? Z definicji nie, ale w praktyce okazuje się, że osoby samodzielnie wychowujące dzieci utożsamiają się z tym pojęciem, choć daleko im do beztroskich singli odpowiedzialnych wyłącznie za siebie. Ale czy dziecko zamyka drogę samotnego rodzica do miłości?
 • Matka z niemowlęciem
  Czy singiel z dzieckiem, to w ogóle singiel? Z definicji nie, ale w praktyce okazuje się, że osoby samodzielnie wychowujące dzieci utożsamiają się z tym pojęciem, choć daleko im do beztroskich singli odpowiedzialnych wyłącznie za siebie. Ale czy dziecko zamyka drogę samotnego rodzica do miłości?
 • Bezrobotny
  Rośnie grupa bezrobotnych mężczyzn samotnie wychowujących dzieci.
 • Samotne walentynki?
  Chyba nawet najwięksi walentynkowi sceptycy nie chcieliby spędzić tego dnia w samotności. Walentynki to czas miłości i romansu, ale nie znaczy to, że single mają w tym dniu wpadać w depresję. Oto kilka pomysłów na spędzenie walentynek w pojedynkę.