• Smutna kobieta na tle choinki
  Usilne próby swatania, uszczypliwe komentarze, pozornie nieznaczące żarciki czy w końcu poważne rozmowy na temat samotności – to dla singli codzienność przy rodzinnym świątecznym stole. Dlaczego członkowie rodziny nietaktownie wypytują o intymne szczegóły prywatnego życia singli? Na pytanie, jak reagować na naciski rodziny i znajomych w związku ze statusem singla, odpowiedzieli użytkownicy największego biura matrymonialnego w Polsce – portalu MyDwoje.pl.
 • Edyta Olszówka
  Edyta Olszówka jest aktualnie singielką, jednak w przeciwieństwie do wielu celebrytek, nie dopisuje do tego ideologii i przyznaje, że nie jest to kwestią jej wyboru.
 • Singiel
  Człowiek jest istotną stadną – jednak coraz częściej wybiera samotne życie. Z badań wynika, że już ponad ¼ Polaków prowadzi życie w pojedynkę. Nastawieni na spełnianie ambicji zawodowych, w pogoni za pieniądzem – zatracamy siebie oraz kontakty z innymi. Umyka także potrzeba stałego związku, słabiej dzielimy się sobą i swoim czasem. Czy coraz mniej skłonni do kompromisów, skupieni na pracy – jesteśmy jeszcze w stanie umknąć samotności?
 • Bujanie w obłokach
  Singiel – samotny, rozczarowany związkami i skoncentrowany na karierze? A może spontaniczny, szczęśliwy i korzystający z życia? Zapytaliśmy użytkowników portalu StrefaSingla.pl o to, co najbardziej podoba im się w byciu singlem oraz o największe wady tego stylu życia.
 • Krystian Wieczorek to obecnie jedna z najgorętszych gwiazd polskich serial. Dla fenek przystojnego aktora mamy dobrą wiadomość. Ostatnia plotka głosi, że właśnie rozstał się z dziewczyną.
 • Singielka na wakacjach
  Kto najczęściej wyjeżdża na wakacje? Jak wypoczywają single i seniorzy? Które kierunki wybierają podróżnicy bez dzieci? Zobacz kalendarz urlopowy Polaków.
 • Co piąty Polak wiedzie samotne życie. Oto główne powody!
  W pogodni za karierą i pieniędzmi łatwo przegapić szansę na miłość. Z wiekiem ludzie stają się coraz bardziej wycofani i trudniej nawiązują nowe znajomości, a okazji ku temu nie przybywa. Życie solo wbrew pozorom, to coraz częściej konieczność, a nie wybór.
 • Budowa
  Potrzeba ponad 16 lat, by wybudować mieszkania dla wszystkich Polaków – wynika z analizy Home Broker. Teraz brakuje około 2,4 mln lokali.
 • W okresie od stycznia do listopada oddano do użytku prawie 135 tysięcy mieszkań czyli o 17,7 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Przyszły rok zapowiada się gorzej, kończy się program "Rodzina na Swoim", a mający go zastąpić "Mieszkanie dla Młodych" wejdzie w życie najwcześniej za pół roku. Zmalała jednocześnie liczba wydanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych nowych inwestycji.
 • Smutna kobieta
  Wielu singli chwali sobie życie w pojedynkę, podkreślając swoją niezależność, większą dbałość o zdrowie oraz aktywne wykorzystanie wolnego czasu. Czy rzeczywiście osoby samotne są bardziej aktywne i prowadzą zdrowszy tryb życia? Portal eDarling zapytał 602 użytkowników, czy wraz ze zmianą statusu na "wolny", zmieniła się również ich jakość życia.