• kawalerka
  Niezależny, robiący karierę, żyjący na własnych zasadach. Spekulacje na temat wizerunku singla w mediach przybierają na sile. Nic w tym dziwnego. Z danych Eurostatu wynika, że coraz więcej ludzi decyduje się na życie w pojedynkę – już ponad 20 proc. polskich gospodarstw domowych to gospodarstwa jednoosobowe. Warto więc postawić sobie pytanie dotyczące realnych preferencji nowej grupy nabywców. Czego szuka wrocławski singiel, kupując mieszkanie? W jaki sposób finansuje swoją inwestycję?
 • mieszkanie
  Niezależność, młodość, praca w dużym mieście oraz brak stałego partnera - to obraz współczesnego singla, który staje się coraz bardziej świadomy i w miarę rosnących zarobków, rozważa zakup własnego mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja, niewielki metraż, a przede wszystkim dostępny budżet to najważniejsze aspekty, które musi wziąć pod uwagę podczas zakupu nieruchomości. Jakie lokum najlepiej spełni wymagania singla?
 • Klienci
  Jakie mieszkania szły na pniu w 2017 roku i kto je kupował? "Milenialsi, eko świadomi, inwestorzy, rodziny z dziećmi…" – wylicza Karolina Guzik, pracująca na co dzień w biurze sprzedaży Skanska Residential Development Poland.
 • Mieszkanie
  Które inwestycje mieszkaniowe najbardziej odpowiadają singlom? Czym się charakteryzują? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl