• Randka
  Rozczarowani podbojami w sieci Polacy coraz częściej wracają do tradycyjnych form szukania stabilizacji w życiu prywatnym
 • Szczęśliwa kobieta
  Z każdej sytuacji można "wyciągnąć" dla siebie coś pozytywnego...
 • Samotna kobieta w kawiarni
  Hermann Hesse pisał: Samotność jest niezależnością, życzyłem jej sobie i zdobyłem ją po długich latach. Była ona zimna, o tak, ale była też cicha, prawdziwie cicha i wielka, podobnie jak zimne, ciche przestworza, po których wędrują gwiazdy. Czy zastanawiamy się co czują single, którzy – niezależnie od tego czy był to ich świadomy wybór, czy też zrządzenie losu – idą przez świat bez "drugiej połowy"? Czy faktycznie odczuwają same plusy: niezależność i radość z wolności? A może raczej smutek i tęsknotę za wymarzonym partnerem i rodzinnym szczęściem? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 1000 odpowiedzi udzielonych w badaniu "Jak się czujesz jako singiel?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się na ten temat.
 • Kobieta uśmiecha się
  Zespół eDarling postanowił sprawdzić, w których polskich miastach żyją najbardziej zadowoleni single. Pierwsze trzy miejsca przypadły miastom znajdującym się w zachodniej i północnej części kraju. Są to: 1. Bydgoszcz, 2. Szczecin, 3. Poznań. Aż 9 na 10 miast, w których żyją najszczęśliwsi single, leży nad Wisłą, lub na zachód od rzeki.
 • Kobieta z kieliszkiem wina
  Jeszcze całkiem niedawno uważało się, że wesele to dla samotnych dobra okazja do poznania kogoś ciekawego. Dziś po tamtym przekonaniu już nic nie zostało. Oto, co współcześni single sądzą o weselach.
 • Seksbomba
  W Polsce przybywa singli. Według danych GUS w pojedynkę żyje już co piąty Polak. Zdaniem ekspertów jest to w równym stopniu efekt mody i obawy przed bliskością. Młodym ludziom bardzo łatwo jest obecnie nawiązywać relacje, znacznie trudniej przychodzi im jednak ich utrzymanie.
 • Randka
  Małżeństwo wybiera ponad połowa zakochanych, jedna trzecia decyduje się na stały związek. Jak długo trwa samotność singla, gdy zaczynamy na poważnie szukać miłości? Jakie modele związku są teraz modne? Pytania takie zadało reprezentatywnej grupie ponad tysiąca swoich użytkowników największe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Oto wyniki ankiety.
 • Smutna kobieta na tle choinki
  Usilne próby swatania, uszczypliwe komentarze, pozornie nieznaczące żarciki czy w końcu poważne rozmowy na temat samotności – to dla singli codzienność przy rodzinnym świątecznym stole. Dlaczego członkowie rodziny nietaktownie wypytują o intymne szczegóły prywatnego życia singli? Na pytanie, jak reagować na naciski rodziny i znajomych w związku ze statusem singla, odpowiedzieli użytkownicy największego biura matrymonialnego w Polsce – portalu MyDwoje.pl.
 • Bujanie w obłokach
  Singiel – samotny, rozczarowany związkami i skoncentrowany na karierze? A może spontaniczny, szczęśliwy i korzystający z życia? Zapytaliśmy użytkowników portalu StrefaSingla.pl o to, co najbardziej podoba im się w byciu singlem oraz o największe wady tego stylu życia.
 • Co piąty Polak wiedzie samotne życie. Oto główne powody!
  W pogodni za karierą i pieniędzmi łatwo przegapić szansę na miłość. Z wiekiem ludzie stają się coraz bardziej wycofani i trudniej nawiązują nowe znajomości, a okazji ku temu nie przybywa. Życie solo wbrew pozorom, to coraz częściej konieczność, a nie wybór.