• Konkurs skoków w Zakopanem
  Reprezentacja Polski w skokach narciarskich w składzie: Piotr Żyła, Maciej Kot, Krzysztof Miętus i Kamil Stoch zajęła drugie miejsce w drużynowym konkursie o Puchar Świata w Zakopanem . Zawody wygrali Słoweńcy, którzy wyprzedzili Polaków o 9,1 punktu. Trzecie miejsce wywalczyli Austriacy.
 • Świetny Stoch! Wygrał Puchar Świata w Zakopanem
  Poleciał jak marzenie, po zasłużone zwycięstwo. Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w Zakopanem. O zwycięstwie zdecydował drugi skok Polaka.
 • Kolacja mistrza z prezydentem. "Nie żegnam się"
  Po zakończeniu pożegnalnych zawodów Adama Małysza prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w sobotę wieczorem ze skoczkiem w góralskiej karczmie w Zakopanem, gdzie w towarzystwie samorządowców zjedli razem kolację.
 • Ostatni skok mistrza. Pogoda zepsuła zawody
  Nawet Matka Natura nie chciała, by Adam Małysz kończył karierę. Opady śniegu sparaliżowały program pożegnalnych zawodów mistrza na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Ostatecznie na pokazowe skoki zdecydowało się jedynie dziesięciu zawodników, wśród nich oczywiście sam Orzeł z Wisły.
 • Trzydniowe święto skoków w Zakopanem
  W piątek, sobotę i niedzielę odbędą się w Zakopanem trzy konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Andrzej Kozak szacuje, że do zimowej stolicy Polski przyjedzie na nie około 40 tysięcy kibiców.
 • W styczniu w Zakopanem odbędą się trzy konkursy Pucharu Świata
  Trzy konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich zorganizuje Zakopane w styczniu 2011 r. Dodatkowe zawody odbędą się 23.1., w miejsce odwołanych przed tygodniem w czeskim Harrachovie - poinformowała w poniedziałek Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS).