• Karol i Diana: historia ślubu stulecia
  Przed 30 laty Książę Karol i lady Diana Spencer ślubowali sobie miłość. Wówczas wszyscy mieli nadzieję, że ta bajka o dziewczynie z ludu i księciu będzie miała szczęśliwe zakończenie. Stało się jednak inaczej....
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.
 • Ślub księcia Monako przyciągnął najznamienitszych gości – koronowane głowy z całego świata, jak również gwiazdy mody i show-biznesu. Podczas zaślubin, jak i na uroczystym balu piękne księżniczki i modelki prześcigały się w wymyślnych kreacjach. Fantazyjne kapelusze, idealnie skrojone suknie i garsonki, olśniewające balowe kreacje oraz, oczywiście, iskrzące się klejnotami diademy – tak zaprezentowały się panie podczas uroczystości. Zobaczcie kreacje jak z bajki!
 • Topmodelka wzięła ślub! Oto ślubne zdjęcia Kate Moss
  Ta uroczystość miała przebić „ślub stulecia”, czyli wesele księcia Williama i Kate Middleton. Brytyjska topmodelka Kate Moss powiedziała sakramentalne „tak” wieloletniemu narzeczonemu, rockowemu muzykowi Jamiemu Hince’owi. Moss to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie oraz znana skandalistka i imprezowiczka. I tym razem nie obyło się bez kontrowersji: Moss rozważała wystąpienie w sukni od Sarah Burton (projektanta sukni ślubnej Kate Moddleton), jednak ostatecznie ślubowała w kreacji od Johna Galliano – skandalizującego designera, wyrzuconego z hukiem z domu mody Diora za napaść i antysemickie wypowiedzi. Koniec końców panna młoda wyglądała uroczo w subtelnej i bynajmniej nie kontrowersyjnej sukni ozdobionej błyszczącym haftem, a fotografie młodej pary w otoczeniu druhen przypominają sielankę. Zobacz ślubne zdjęcia słynnej topmodelki!
 • Fantazyjny kapelusz księżniczki Beatrice wzbudził wielkie zainteresowanie
  Ślub księcia Williama był wielkim wydarzeniem w świecie mediów. Natomiast na samym ślubie wielkim wydarzeniem było pojawienie się księżniczki Beatrice w tym oto kapeluszu. Niecodzienne nakrycie głowy stało się gwiazdą Internetu. Teraz zostało zlicytowane za oszałamiającą sumę.
 • Piękna i elegancka. Ale czy wyjątkowo seksowna?
  Za sprawą ślubu z brytyjskim księciem Williamem na jej punkcie oszalały tłumy. Jednak czy jej obecność w takim rankingu jest na miejscu?
 • Matthew Herbert nagra kawałek na cześć księcia Williama i Kate Middleton
  Matthew Herbert zamierza przygotuje drugi już w swym dorobku utwór nawiązujący do królewskiego ślubu.
 • Książę William i księżna Catherine
  Gdy tylko zamknęły się za nimi bramy Pałacu, goście książęcego wesela porzucili arystokratyczną etykietę i ruszyli do zabawy. Jak się okazuje, niezwykle szalonej!...
 • Książęca para będzie musiała teraz pomyśleć nad tym, jak sfinansować własny dwór
  Wnuk Elżbiety II książę Cambridge William i jego nowo poślubiona żona Catherine (z domu Middleton) mogą uzyskać osobny, pokaźny przychód, umożliwiający im sfinansowanie własnego dworu - donosi tygodnik "Sunday Times".
 • Ślubny portret księcia Williama i Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge
  Brytyjski dwór udostępnił ślubne portrety księcia Williama i Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. Na jednym nowożeńcy pozują z dziećmi, na drugim możemy zobaczyć całą królewską rodzinę. Zdjęcia zostały wykonane w Pałacu Buckingham.