• Świeżo upieczeni małżonkowie chcą spędzić miesiąc miodowy z dala od mediów
  Książę William po weekendzie, spędzonym we dwoje z żoną gdzieś w Wielkiej Brytanii, wróci do służby jako pilot śmigłowca ratunkowego RAF, a na miesiąc miodowy za granicą młoda para uda się w późniejszym terminie - poinformował w sobotę Pałac św. Jakuba.
 • Szalone kapelusze na ślubie Williama i Kate
  Niektóre były klasyczne, w stonowanych barwach, inne - wręcz przeciwnie. Największą sensację swymi nieszablonowymi nakryciami głowy wywołały księżniczki Eugenia i Beatrycze. Paparazzi chętnie fotografowali także będącą w zaawansowanej ciąży Victorię Beckham. Zobacz zdjęcia znanych osobistości i ich "ślubnych" kapeluszy!
 • Królowa Elżbieta II
  Królowa Elżbieta II uznała ślub swego wnuka Williama za "olśniewające wydarzenie". Jej komentarz wychwyciły mikrofony, gdy wchodziła po czerwonym dywanie do Pałacu Buckingham po powrocie z Opactwa Westminsterskiego.
 • Koronowane głowy na ślubie Williama i Kate. Zobacz ich kreacje!
  Ślub księcia Williama, już okrzyknięty „ślubem stulecia”, był jednym z ważniejszch wydarzeń towarzyskich w kalendarzu monarchów z całego świata. Na zaślubimy przybyło wiele koronowanych głów z różnych zakątków globu. Nie zabrakło też osób dopiero wchodzących do brytyjskiej monarszej familii – np. matki panny młodej, pochodzącej wszakże „z ludu”. Wszyscy znamienici goście zaprezentowali wystawne i wykwintne stroje, a na pierwszy plan wysunęły się, nieodłączne przy tak uroczystych okazjach, strojne kapelusze. Zobacz królewskie kreacje na ślubie Williama i Kate!
 • Nowożeńcy William i Kate
  Małżonkowie książę William i księżna Catherine, z domu Middleton, nie zawiedli oczekiwań i pocałowali się publicznie, gdy po piątkowej ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham.
 • Przejazd karetą do Pałacu Buckingham
  Po ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim książęca para - William i Kate - przejechali karetą do Pałacu Buckingham, witani oklaskami i okrzykami przez tłumy Brytyjczyków i turystów. Przejazd miał iście królewską oprawę - zobacz zdjęcia!
 • Pierwszy publiczny pocałunek Williama i Kate
  Ledwie zakończyła się uroczystość zaślubin Williama i Kate, już pojawiają się głosy krytyki. Podobno ich pocałunek na balkonie Pałacu Buckingham nie był za namiętny...
 • Królewska panna młoda: Kate Middleton na ślubnym kobiercu
  Długa do ziemi, klasyczna, uszyta z atłasu i koronek w kolorze kości słoniowej i opatrzona niesłychanie długim trenem – taka jest suknia ślubna Kate Middleton. Sprawdziły się przewidywania bukmacherów – ostatecznie panna młoda zdecydowała się bowiem na projekt Sarah Burton z brytyjskiego, a jakże, domu mody Alexandra McQueena. Świeżo poślubiona małżonka księcia Williama postawiła na klasykę. Ramiona przysłoniła przejrzystymi koronkami rękawów, pozwoliła sobie za to na dość głęboki dekolt. Głowę Kate ozdobił diadem i niezwykle subtelny welon, a za jedyną biżuterię posłużyły subtelne kolczyki. Oblubienica księcia z pewnością zachwyciła nie tylko jego samego, lecz również wiwatujące tłumy, prezentowała się bowiem doprawdy po królewsku! Oto galeria zdjęć!
 • Kate Middleton w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  Suknia ślubna Kate Middleton, zaprojektowana przez Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena, była elegancka i szykowna, o wiele bardziej wyszukana niż kreacja Diany - ocenił dyktator mody Karl Lagerfeld.
 • Książę William i Kate Middleton
  To był ślub jak z bajki. On - przystojny książę, ona - świetnie wykształcona, piękna 29-latka, w zjawiskowej sukni. William i Kate są już małżeństwem - pobrali się w Opactwie Westminsterskim. Czy będą żyli długo i szczęśliwie? Czas pokaże! Oto zdjęcia z królewskiej ceremonii!