• Książę William i księżna Catherine
  Gdy tylko zamknęły się za nimi bramy Pałacu, goście książęcego wesela porzucili arystokratyczną etykietę i ruszyli do zabawy. Jak się okazuje, niezwykle szalonej!...
 • Książęca para będzie musiała teraz pomyśleć nad tym, jak sfinansować własny dwór
  Wnuk Elżbiety II książę Cambridge William i jego nowo poślubiona żona Catherine (z domu Middleton) mogą uzyskać osobny, pokaźny przychód, umożliwiający im sfinansowanie własnego dworu - donosi tygodnik "Sunday Times".
 • Świeżo upieczeni małżonkowie chcą spędzić miesiąc miodowy z dala od mediów
  Książę William po weekendzie, spędzonym we dwoje z żoną gdzieś w Wielkiej Brytanii, wróci do służby jako pilot śmigłowca ratunkowego RAF, a na miesiąc miodowy za granicą młoda para uda się w późniejszym terminie - poinformował w sobotę Pałac św. Jakuba.
 • Królowa Elżbieta II
  Królowa Elżbieta II uznała ślub swego wnuka Williama za "olśniewające wydarzenie". Jej komentarz wychwyciły mikrofony, gdy wchodziła po czerwonym dywanie do Pałacu Buckingham po powrocie z Opactwa Westminsterskiego.
 • Nowożeńcy William i Kate
  Małżonkowie książę William i księżna Catherine, z domu Middleton, nie zawiedli oczekiwań i pocałowali się publicznie, gdy po piątkowej ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham.
 • Przejazd karetą do Pałacu Buckingham
  Po ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim książęca para - William i Kate - przejechali karetą do Pałacu Buckingham, witani oklaskami i okrzykami przez tłumy Brytyjczyków i turystów. Przejazd miał iście królewską oprawę - zobacz zdjęcia!
 • Pierwszy publiczny pocałunek Williama i Kate
  Ledwie zakończyła się uroczystość zaślubin Williama i Kate, już pojawiają się głosy krytyki. Podobno ich pocałunek na balkonie Pałacu Buckingham nie był za namiętny...
 • Książę William i Kate Middleton
  To był ślub jak z bajki. On - przystojny książę, ona - świetnie wykształcona, piękna 29-latka, w zjawiskowej sukni. William i Kate są już małżeństwem - pobrali się w Opactwie Westminsterskim. Czy będą żyli długo i szczęśliwie? Czas pokaże! Oto zdjęcia z królewskiej ceremonii!
 • Książę William wkłada ślubną obrączkę Kate Middleton
  Brytyjski historyk od lat mieszkający w Polsce Norman Davies uważa, że dla monarchii i Brytyjczyków ważne jest, by ślub księcia Williama i Kate Middleton rozpoczął nowy rozdział i odsunął w przeszłość tragiczną śmierć księżnej Diany.
 • Książę William w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  "Will, nie jest zbyt późno!" - głosił napis na jednym z transparentów na trasie przejazdu księcia Williama i Kate Middleton, którzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Transparent tej treści trzymała osoba przebrana za pannę młodą.