• Książę William i księżna Catherine
  Gdy tylko zamknęły się za nimi bramy Pałacu, goście książęcego wesela porzucili arystokratyczną etykietę i ruszyli do zabawy. Jak się okazuje, niezwykle szalonej!...
 • Książęca para będzie musiała teraz pomyśleć nad tym, jak sfinansować własny dwór
  Wnuk Elżbiety II książę Cambridge William i jego nowo poślubiona żona Catherine (z domu Middleton) mogą uzyskać osobny, pokaźny przychód, umożliwiający im sfinansowanie własnego dworu - donosi tygodnik "Sunday Times".
 • Świeżo upieczeni małżonkowie chcą spędzić miesiąc miodowy z dala od mediów
  Książę William po weekendzie, spędzonym we dwoje z żoną gdzieś w Wielkiej Brytanii, wróci do służby jako pilot śmigłowca ratunkowego RAF, a na miesiąc miodowy za granicą młoda para uda się w późniejszym terminie - poinformował w sobotę Pałac św. Jakuba.
 • Książę William i Kate Middleton są już mężem i żoną
  Książę William i Kate Middleton są już mężem i żoną, a Brytyjczycy o ceremonii w Opactwie Westminsterskim mówią jako o "ślubie stulecia", podobnie jak przed laty o ślubie księcia Karola z Dianą Spencer.
 • Książę William i jego brat Harry już w Opactwie Westminsterskim
  Książę William i jego brat Harry z niewielkim opóźnieniem dotarli do Opactwa Westminsterskiego, gdzie następca tronu pojmie za żonę Kate Middleton. Na miejscu jest już ojciec Willama, książę Karol a także brytyjski premier David Cameron.
 • William i Kate
  Za dwadzieścia minut rozpocznie się uroczystość zaślubin Kate Middleton i księcia Williama. A co wczoraj porabiała panna młoda? Oczywiście świętowała swój wieczór panieński. Obyło się jednak bez szaleństw.
 • Elton John z mężem na ślubie księcia Williama
  Elton John wraz z mężem Davidem Furnishem przybyli na ślub księcia Williama i Kate Middleton. Piosenkę tego właśnie wykonawcy zaśpiewa na książęcym ślubie Ellie Goulding, zaproszona na scenę przez narzeczonych.
 • David i Victoria Beckham przybyli na ślub Williama i Kate
  David i Victoria Beckham to jedni z najgorętszych gości książęcego ślubu. Żona słynnego piłkarza, która jest w ciąży z czwartym dzieckiem, zaprezentowała się z skromnej kreacji, delikatnie podkreślającej jej sporych już rozmiarów brzuch. Zobacz wideo!
 • Kate z mamą i siostrą
  Pierwsi goście pojawiają się już na uroczystości zaślubin księcia Williama i Kate Middleton. Czy wiedzą, czego Catherine nie obieca tym razem ukochanemu? Dodajmy, że tego samego, czego w 1981 roku Diana nie obiecała Karolowi.
 • Ellei Goulding zaśpiewa dla młodej pary
  24-letnia wschodząca gwiazda brytyjskiej muzyki otrzymała zaproszenie od narzeczonych i to ona wystąpi na weselu Williama i Kate - donoszą brytyjskie media. Ellie Goulding wykona własną wersję piosenki Eltona Johna.