• Przyjaciółki
  Już w najbliższy czwartek startuje nowy sezon popularnego serialu "Przyjaciółki". Z tej okazji powstał wyjątkowy zwiastun promujący nowe odcinki. W filmie możemy zobaczyć cztery główne aktorki: Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską-Brauer w niecodziennych, bo ślubnych, stylizacjach. Czy to możliwe, abyśmy w czwartym sezonie byli świadkami aż czterech ślubów?
 • "Lekarze"
  W nowym sezonie popularnego serialu TVN "Lekarze" na widzów czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie ślub głównych bohaterów, czyli Alicji i Maksa. Zobacz galerię z tego odcinka.
 • Ślub w "Hotelu 52"
  Ślub to niezwykle piękne wydarzenie, jednakże bywa też stresujące. Co więcej, w hotelu zjawiają się żałobnicy, a panna młoda nie może ich zobaczyć! Jednego dnia personel hotelowy musi się zmierzyć z przygotowaniami do ślubu i pogrzebu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Paweł Pabisiak, Hanna Śleszyńska, Adam Pieczyński, Anna Radwan i Jerzy Schejbal .
 • W końcówce ostatniego sezonu widzowie serialu "Na Wspólnej" razem z ulubionymi bohaterami przeżywali wiele tragedii i trudnych momentów. Wszystko wskazuje jednak na to, że już po wakacjach w TVN-owskiej telenoweli pojawi się więcej optymistycznych wątków.
 • Cicha i skromna uroczystość bez rozgłosu i tłumu gości? Nie ma mowy! Matka Agnieszki Włodarczyk nie wyobraża sobie ślubu córki z Mikołajem Krawczykiem inaczej niż jako wielkiej imprezy. Dlatego para musiała przesunąć termin.
 • "Przepis na życie"
  W serialu "Przepis na życie" szykuje się prawdziwy wysyp ślubów. Sakramentalne "tak" powiedzą sobie Beatka i Andrzej oraz Pola i Tadeusz. Jak zapowiada portal aleseriale.pl, ta podwójna ceremonia będzie zaledwie początkiem ślubnego sezonu w tej popularnej produkcji TVN.
 • Na dobre i na złe
  Widzów serialu "Na dobre i na złe" czeka wiele trudnych emocji. Już w najbliższych odcinkach zobaczą dramatyczny ślub przykutej do szpitalnego łózka Leny i jej ukochanego Witka Latoszka.
 • Alec Baldwin
  Alec Baldwin planuje po raz drugi stanąć na ślubnym kobiercu. W weekend jego oświadczyny przyjęła 28-letnia Hilaria Thomas.
 • Na Wspólnej
  Widzów serialu "Na Wspólnej" w najbliższym czasie czeka wiele pozytywnych emocji. Do niedawna kapryśna i zaborcza matka Rafała, Ludwika Sobczak złoży przysięgę małżeńską sąsiadowi Henrykowi. Na ślubie pary nie zabraknie Agnieszki i Rafała, Tosi, Emilki z małym Jasiem i chłopakiem Błażejem. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość będąca dowodem na to, że na miłość nigdy nie jest za późno.
 • Julia Pietrucha i Ian Dow. Ślubu na razie nie będzie
  Co nagle, to po diable, a co się odwlecze, to nie uciecze. Wiele jest przysłów, które tylko potwierdzają strategię życiową pięknej i zdolnej młodej polskiej aktorki. Julia Pietrucha korzysta ze swych pięciu minut i ani myśli o ślubie.