Kiedy przyjechało pogotowie, dziewczynka już nie żyła. We krwi miała amfetaminę
10 czerwca 202136-latka z Dąbrowy Górniczej odpowie za zabicie dwumiesięcznej córeczki i znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem. Krótko przed śmiercią dziecka kobieta miała je kilkakrotnie uderzyć i podać amfetaminę. Dziecko zmarło na skutek urazów głowy oraz zatrucia narkotykami.