• Jacek Karnowski
  Wieloletni prezydent Sopotu Jacek Karnowski nie wyklucza startu w jesiennych wyborach. W sumie taki plan ma kilkudziesięciu włodarzy. – Bardzo dużo ludzi będzie z południa i północy Polski – zapowiada samorządowiec.
 • Wywiad z prezydentem Sopotu
  Czy straż miejska spełnia swe zadania, jak wygląda poziom bezpieczeństwa w mieście i co dzieje się w sprawie oskarżenia o łapówki? O tym wszystkim w przedwyborczym cyklu wywiadów z prezydentami miast mówi włodarz Sopotu, Jacek Karnowski.
 • "Popieramy Karnowskiego". Nowak stawia się Tuskowi?
  Platforma Obywatelska nie wycofuje się z poparcia dla Jacka Karnowskiego na prezydenta Sopotu - powiedział w sobotę w Gdańsku przewodniczący PO na Pomorzu, Sławomir Nowak.
 • Karnowski triumfuje mimo zarzutów. Będzie kandydatem PO
  A jednak. To Jacek Karnowski będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Sopotu. Sopocka PO wsparła rządzącego miastem polityka mimo ciążących na nim sześciu zarzutów, w tym o charakterze korupcyjnym. Prezydent dostał 66 głosów przy 12 przeciwnych.
 • PiS: PO za Karnowski? On ma zarzuty!
  Pomorskie PiS z niedowierzaniem przyjęło zapowiedź poparcia przez PO w wyborach na prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, oskarżonego m.in. o przestępstwa korupcyjne. Specjalne oświadczenie wystosowała Hanna Foltyn-Kubicka, pełnomocniczka PiS w okręgu gdańskim. Poparcie Platformy w nadchodzących wyborach samorządowych dla Karnowskiego zadeklarował szef pomorskiej PO Sławomir Nowak.