• Małgorzata Rozenek - Majdan
  Małgorzata Rozenek rzadko wdaje się w dyskusje z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak nie wytrzymała i na jeden z komentarzy odpowiedziała bardzo stanowczo.
 • Wiosenny spacer z psem
  Adoptowane ze schroniska zwierzę może w różny sposób zareagować na opuszczenie swojego dotychczasowego miejsca pobytu. Jak się do tego przygotować, aby uniknąć niespodzianek?
 • dzik goni psa
  Każde dziecko wie, że "kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo szybko zmyka". Jednak ta rodzina najwyraźniej nie zna słów słynnego wierszyka, bowiem nie tylko przed dzikami nie ucieka, ale pozwala swojemu psu się z nimi bawić. Choć nam się wydaje, że dla dzików nie do końca była to zabawa. Zobaczcie ten nietypowy spacer.
 • Komputer najlepszym przyjacielem człowieka
  Magazyn "Computeractive" we współpracy z Royal Society For The Protection Of Cruelty to Animals przeprowadził ankietę. Jej wynik był bardzo zaskakujący. Okazało się bowiem, że już nie pies, a komputer jest najlepszym przyjacielem człowieka.
 • Codzienne spacery z psem gwarantują zdrowie
  Zgrabna sylwetka, ciśnienie krwi w normie, dobry poziom cholesterolu, brak zagrożenia zawałem i udarem to wszystko dzięki... spacerom z psem. Lekarze udowodnili, że wystarczy pół godziny na świeżym powietrzu z pupilem, by zachować dobrą formę i zdrowie.