• Xavi
  Piłkarze Barcelony mieli kłopoty w meczu inauguracyjnej kolejki Ligi Mistrzów ze Spartakiem Moskwa, ale ostatecznie wygrali u siebie 3:2. W najciekawszym spotkaniu środowej serii gier broniąca trofeum Chelsea zremisowała w Londynie z Juventusem Turyn 2:2.
 • Stadion w Moskwie na którym swoje mecze rozgrywa Spartak
  Moskiewski sąd skazał w piątek na 20 lat pozbawienia wolności Asłana Czerkiesowa uznanego winnym zabójstwa kibica stołecznego Spartaka, Jegora Swiridowa.
 • Artur Jędrzejczyk
  Legioniści po wspaniałym meczu wyeliminowali Spartaka Moskwa i wywalczyli awans do Ligi Europejskiej. A potem czterech bohaterów, nie wykazując żadnego zmęczenia, z fantazją zajechało pod agencję towarzyską na warszawskim Wilanowie - informuje "Super Express".
 • Legia pokonała Spartaka
  "Brak słów. Tylko gwizd" - tak czwartkowy występ Spartaka Moskwa na własnym boisku w rewanżowym meczu 4. rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej z Legią Warszawa podsumowuje w piątek "Sowietskij Sport".
 • Blisko 200 kibiców Legii nie dojechało do Moskwy
  Prawie 200 kibiców Legii Warszawa nie dotarło do Moskwy na mecz z miejscowym Spartakiem w 4. rundzie kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej. Powodem była opieszałość rosyjskich urzędników na granicy z Łotwą - poinformował PAP Wojciech Wiśniewski z SKLW.