• Donald Tusk z żoną Małgorzatą i córką Katarzyną
  Bardzo bym chciał, żeby frekwencja wyniosła ponad 50 procent – powiedział w niedzielę w Sopocie, po oddaniu głosu w wyborach do parlamentu szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Dodał, że jego zdaniem 60 procent będzie trudno osiągnąć.
 • Maciej Miller z Klubu Karate Kyokushin TOSHI
  Klub karate to nie jest zwykły klub sportowy, z którego się wychodzi i koniec. Tworzymy pewien zespół, który ma się wspierać. Zależy mi też, żeby dzieciaki czuły, że ich sensei myśli i dba o nich też poza zajęciami. Dzięki temu one też mają świadomość, że nie mogą zawieść mnie poza salą treningową – mówi sensei Maciej Miller z Klubu Karate Kyokushin TOSHI.
 • Dzieci ćwiczą karate
  W zdrowym ciele zdrowy duch. Ale uwaga! Nie wszystkie dyscypliny sportowe są odpowiednie dla młodych organizmów. Jakich ćwiczeń nie powinny uprawiać, a jakimi powinny zająć się dzieci?
 • Uśmiechnięty senior
  Ponad połowa polskich seniorów nie podejmuje żadnej aktywności fizycznej, nawet spacerów - wynika z najnowszego badania na ten temat. Tymczasem regularna aktywność fizyczna jest w każdym wieku warunkiem zachowania zdrowia i sprawności – podkreślają eksperci.
 • Roman Giertych
  Tezy przedstawione w oświadczeniu MS są sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym i stanowią próbę wybielenia działań organów ścigania i Służby Więziennej - poinformowali we wtorek w oświadczeniu pełnomocnicy rodziny Dawida Kosteckiego, adwokaci Roman Giertych i Jacek Dubois.
 • Polacy na podium. Polscy lekkoatleci zwyciężyli w drużynowych mistrzostwach Europy
  Polscy lekkoatleci po raz pierwszy w historii zwyciężyli w drużynowych mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni zdobyli w Bydgoszczy 345 punktów. Drugie miejsce zajęli Niemcy - 317,5, a trzecie Francuzi - 316,5. Były to ostatnie zawody w formule dwunastozespołowej.
 • Rodzinny mecz w kosza
  Według danych Eurobarometr dotyczących aktywności fizycznej Europejczyków ponad dwie trzecie Polaków w ogóle nie uprawia sportu (71 proc.). Z badania* przeprowadzonego przez  Santander Consumer Bank wśród rodziców dzieci w wieku szkolnym (między 7 a 18 lat) wynika jednak, że aż 60 proc. z nich podejmuje aktywność fizyczną ze swoją pociechą przynajmniej raz w tygodniu. 7 proc. deklaruje, że ćwiczy wspólnie codziennie lub prawie codziennie.
 • Suzuki otwiera polskim sportowcom okno na świat
  Suzuki otwiera polskim sportowcom okno na świat i chce przyczynić się do medalowych sukcesów bokserów na olimpiadzie w Tokio. Japoński producent samochodów zdecydował, że pięściarze dostaną wsparcie jakiego jeszcze nie było w historii tej dyscypliny nad Wisłą. "Pierwsza gala Suzuki Boxing Night jest początkiem szerszej współpracy" – powiedział dziennik.pl Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland.
 • Medal na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020
  Na rok przed rozpoczęciem Igrzysk XXXII Olimpiady zaprezentowano w Tokio medale, o które walczyć będą najlepsi sportowcy świata w 2020 roku. Zaprojektował je Junichi Kawanishi.
 • Bieganie po plaży
  Lato to czas urlopów, często spędzanych nad morzem. To doskonała okazja, aby do treningu biegowego wprowadzić nieco urozmaicenia i wykorzystać ciągnące się przez wiele kilometrów piaszczyste plaże. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy aby na pewno bieganie po piasku, zwłaszcza boso, jest zdrowe.