• Golf
  Samorządy lokalne zaczynają dostrzegać potencjał inwestowania w ogólnodostępne pola golfowe - podkreślił prezes polskiego związku tej olimpijskiej dyscypliny Marek Michałowski w rozmowie z PAP. Takie obiekty mogą powstawać nawet na... wysypiskach śmieci.
 • Biegacz
  Moda na bieganie nie ustaje, a z roku na rok rośnie liczba organizowanych maratonów oraz imprez biegowych. Jednak, jak przekonują ortopedzi, to sport do którego trzeba się dobrze przygotować. W przeciwnym razie, zamiast dobrej formy i samopoczucia, czeka nas walka z kontuzjami.
 • Wraca moda na rajstopy dla mężczyzn
  Wraca moda na rajstopy dla mężczyzn! Lansują je na swoich pokazach znani projektanci mody. W Polsce serca i nogi facetów zdobywają pończochy... Eleganckie, wygodne, ale też zdrowe dla nóg, nadają się zarówno do biura, jak i na trening.
 • Golf
  Z grą w golfa wiążą się same korzyści dla zdrowia. Według naukowców regularne uprawianie tej dyscypliny może wydłużyć życie nawet o 5 lat! Oprócz oczywistych zalet, jakie niesie za sobą aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, warto poznać również inne aspekty prozdrowotne towarzyszące tej dyscyplinie. A przygotowania do startu sezonu golfowego na wiosnę, warto rozpocząć już dziś!
 • Trening
  Moda na aktywny i zdrowy styl życia już na dobre zadomowiła się w polskich miastach. Z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że dwie trzecie Polaków (66%) uprawiało sport lub ćwiczenia w ciągu ostatniego roku, w tym 40% z nich podejmowało aktywność fizyczną regularnie, a 26% sporadycznie.
 • Trening
  Moda na aktywny i zdrowy styl życia już na dobre zadomowiła się w polskich miastach. Z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że dwie trzecie Polaków (66%) uprawiało sport lub ćwiczenia w ciągu ostatniego roku, w tym 40% z nich podejmowało aktywność fizyczną regularnie, a 26% sporadycznie.
 • NAVIGARE
  Jesienno – zimowa kolekcja Navigare skierowana jest dla mężczyzn przywiązujących uwagę do swojego wyglądu, niezmiernie ceniących dbałość o detale oraz wysoką jakość wykonania. Stonowane kolory szarości, brązu, zieleni oraz granatu połączone z wyróżniającymi się kolorystycznie detalami nadaje ubraniom oryginalny i zaskakujący wygląd. Marka instynktownie zestawia styl romantyczny ze sportowym, elegancki z casualowym, tworząc przy tym fascynującą całość.
 • Damajagua
  Północne wybrzeże Republiki Dominikańskiej to raj dla miłośników przyrody oraz osób spragnionych przygód. Główną atrakcję regionu – rezerwat przyrody Damajagua – znaleźć można w wiecznie zielonym lesie tropikalnym niedaleko miasta Puerto Plata. Jest to unikatowy system dwudziestu siedmiu wodospadów, z których można zjeżdżać bezpośrednio do odświeżających lagun. O popularności tego miejsca już czwarty raz z rzędu świadczy rekordowa liczba odwiedzin.
 • Trening ze skakanką
  Skakanie na skakance jest ważnym elementem treningu, mającego ujędrnić mięśnie, poprawić wydolność organizmu oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Efekty, w postaci jędrniejszego i smuklejszego ciała, może przynieść już 10 minut treningu dziennie. Lekka i poręczna skakanka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nawet podczas urlopu nie lubią rezygnować z treningu.
 • Buty trekkingowe
  Noszenie butów trekkingowych w mieście to coraz powszechniejszy trend. Ciekawe wzornictwo sprawia, że świetnie uzupełniają lub przełamują miejskie stylizacje. W dodatku nowoczesne technologie zastosowane do ich produkcji sprawiają, że można nosić je przez cały rok, niezależnie od temperatury.