• Mapa Polski
  Turystyczna lokomotywa nie zwolniła po Euro. Polska turystyka wciąż wykorzystuje rozgłos jaki dały piłkarskie mistrzostwa sprzed roku. Coraz cenniejsza jest marka Polski na turystycznej arenie, a do końca roku może nas odwiedzić nawet o 7 procent więcej obcokrajowców niż przed rokiem.
 • Joanna Mucha
  Minister sportu przedstawiła nową koncepcję finansowania polskiego sportu wyczynowego. Przewiduje ona podział na dyscypliny strategiczne i mniej ważne. Te drugie praktycznie zostaną odcięte od dotacji z resortu Joanny Muchy.
 • Stadion Narodowy - zdjęcie ilustracyjne
  Od 1 stycznia 2013 roku operatorem Stadionu Narodowego zostanie przekształcona spółka PL.2012. Narodowe Centrum Sportu (NCS), które zarządzało nim do tej pory, będzie miało natomiast za zadanie dokończenie inwestycji i jej rozliczenie.
 • Joanna Mucha
  Ważą się losy minister sportu. Joanna Mucha oddała się do dyspozycji Donalda Tuska. To efekt kontroli przeprowadzonej w jej resorcie przez urzędników kancelarii premiera. Czy to znaczy, że jej kariera w rządzie właśnie dobiega końca? Zobaczcie, jak zmieniała się Joanna Mucha - od posłanki do ministry.
 • Minister sportu Joanna Mucha
  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracą, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna.
 • Joanna Mucha
  Na ministrę sportu Joannę Muchę po klęsce piłkarzy na Euro 2012 i słabych wynikach olimpijczyków w Londynie spadła lawina krytyki. Złego słowa nie powiedzą o niej jednak podwładni.
 • Minister sportu Joanna Mucha
  Największa partia opozycyjna wzięła na celownik Joannę Muchę. Pani minister sportu nie ma dobrej passy i wygląda na to, że to jeszcze potrwa. PiS zwołuje kibiców do Sejmu. Wspólnie z posłami i przedstawicielami organizacji pozarządowych będą przepytywać Joannę Muchę na okoliczność Euro 2012.
 • Joanna Mucha
  Minister sportu Joanna Mucha odwiedziła Gdańsk, ale dziennikarze nie chcieli jej pytać o sprawy związane z Euro 2012. Zasypali ją lawiną pytań o osobę jej znajomego Marka Wieczorka, którego minister zatrudniła na stanowisku wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu.
 • Nowy wicedyrektor COS. W jego salonach czesała się minister
  Joanna Mucha powołała nowego wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Zdaniem "Wprost" to właściciel salonu fryzjerskiego, z którego usług korzystała piękna minister.