• Uroczystości upamiętniające katastrofę smoleńską
  PiS żali się, że TVP i TVN odmówiły emisji spotów przypominających o 4 rocznicy katastrofy smoleńskiej. - "Dopatrują się w tym kampanii wyborczej" - mówi portalowi wpolityce.pl Joachim Brudziński.
 • Będą podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej, będzie osławiona już litera "W", będzie wreszcie wypowiedź samej Hanny Gronkiewicz-Waltz. Prawo i Sprawiedliwość od jutra zaleje telewizję i radio spotami zachęcającymi do głosowania za odwołaniem prezydent Warszawy.
 • Fundacja Legalna Kultura ruszyła z kampanią społeczną nakłaniającą do korzystania z legalnych źródeł dostępu do sztuki. W spocie promującym kampanię występują tacy polscy artyści, jak Natalia Lesz, Borys Szyc, Danuta Stenka czy Andrzej Chyra.
 • Pierwszy raz z Putinem? Bezpieczny seks w kampanii wyborczej
  Ładna młoda dziewczyna pyta lekarza, jak zabezpieczyć się przy "pierwszym razie". Jest pełna obaw, zastanawia się, czy powinna to robić. "Z nim będzie bezpiecznie" - odpowiada lekarz, pokazując zdjęcie Władimira Putina. To nie żart, a oficjalny spot kampanii wyborczej.
 • Sejm
  Spoty w radiu i telewizji nie należą do najtańszych sposobów prowadzenia kampanii wyborczej. Przekonał się o tym Sojusz Lewicy Demokratycznej, który za jednego posła w Sejmie zapłacił fortunę. Najskuteczniejszy okazał się Ruch Palikota.
 • W sieci jest mnóstwo amatorskich spotów wyborczych
  Podniosła muzyka, upudrowane twarze i morze obietnic - tak wyglądają oficjalne partyjne spoty wyborcze. Jednak znacznie popularniejsze są amatorskie filmiki, pojawiające się w sieci jak grzyby po deszczu. Oto mała próbka.