• Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej "Siewcy obciachu"
  Platforma Obywatelska mówi o siewcach obciachu z PiS, Jadwiga Staniszkis i Jan Pietrzak zagłosują na Kazimierza Ujazdowskiego, a Jan Rokita - na Jadwigę Emilewicz z listy Polski Razem. Wanda Nowicka ostrzega przed gender, a Ryszard Legutko przemawia w sześciu językach obcych. Zobacz najnowsze spoty wyborcze.
 • Sejm
  "Prezes (PiS Jarosław Kaczyński - red.) powinien ją napiętnować i powiedzieć: pani profesor przeprosi. Nie wstydźmy się przepraszać" - mówił w "Kawie na ławę" w TVN24 Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski. Także inni politycy komentowali słowa posłanki Krystyny Pawłowicz o Władysławie Bartoszewskim.
 • Janusz Piechociński
  Nowy spot o sukcesie Polski w Unii Europejskiej zachwycił Donalda Tuska i Elżbietę Bieńkowską, ale doprowadził do rozłamu w koalicji. Zdaniem szefa PSL, filmik jest zbyt jednostronny. Do tego dostało się też tym, którzy wybierali podkład muzyczny.
 • Kadr ze spotu Prawa i Sprawiedliwości
  Wybory do Parlamentu Europejskiego coraz bliżej, partie zaczynają więc pojedynki na spoty wyborcze. Kiedy ogląda się prezentowane przez PO, PiS, PSL, Twoją Europę i Polskę Razem Jarosława Gowina nagrania trudno oprzeć się wrażeniu, że każda partia sięga do sprawdzonego zestawu atrybutów. Jedna straszy, inna się przechwala, kolejna próbuje obrażać swoich rywali...
 • Minister rolnictwa Marek Sawicki
  Na czas Euro 2012 rolnicza agencja odgrzała "ponadczasowy" spot TV z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim w roli głównej. Jak pisze onet.pl za 2-3 mln zł emituje go nie tylko przed meczami Euro 2012, w także ich przerwach i tuż po ostatnim gwizdku sędziego.