• Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty (L), rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska (C) i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Bogusław Liberadzki (P)
  Komitet SLD Lewica Razem zaprezentował w piątek spot wyborczy, którego ideą - jak tłumaczyli przedstawiciele komitetu - jest "odcięcie się" od walki między PiS i Platformą. Ich zdaniem, spot pokazuje, że lewica stawia na równość, równouprawnienie i dbanie o człowieka.
 • Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej "Siewcy obciachu"
  Platforma Obywatelska mówi o siewcach obciachu z PiS, Jadwiga Staniszkis i Jan Pietrzak zagłosują na Kazimierza Ujazdowskiego, a Jan Rokita - na Jadwigę Emilewicz z listy Polski Razem. Wanda Nowicka ostrzega przed gender, a Ryszard Legutko przemawia w sześciu językach obcych. Zobacz najnowsze spoty wyborcze.
 • Sejm
  "Prezes (PiS Jarosław Kaczyński - red.) powinien ją napiętnować i powiedzieć: pani profesor przeprosi. Nie wstydźmy się przepraszać" - mówił w "Kawie na ławę" w TVN24 Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski. Także inni politycy komentowali słowa posłanki Krystyny Pawłowicz o Władysławie Bartoszewskim.
 • Sejm
  Spoty w radiu i telewizji nie należą do najtańszych sposobów prowadzenia kampanii wyborczej. Przekonał się o tym Sojusz Lewicy Demokratycznej, który za jednego posła w Sejmie zapłacił fortunę. Najskuteczniejszy okazał się Ruch Palikota.
 • Kadr ze spotu "Oni pójdą na wybory"
  Szef sztabu SLD Stanisław Wziątek zaapelował we wtorek do szefa PO, premiera Donalda Tuska o wycofanie z telewizji spotu Platformy pt. "Oni pójdą na wybory, a Ty?". Według Sojuszu, spot to powrót do retoryki podziałów i straszenie Polaków.
 • Zobacz nowy spot SLD! Napsuje krwi Tuskowi
  SLD szacuje, że premier Donald Tusk od początku urzędowania latał rządowymi samolotami "do domu i z powrotem" 285 razy, co kosztowało podatników 6 mln zł. SLD pokazał we wtorek spot na ten temat. To "przerzucanie się filmikami na poziomie Janusza Palikota" - odpowiada PO.
 • OTo nowy spot SLD. Nie wszystkim żyje się lepiej
  Politycy SLD zaprezentowali we wtorek spot, w którym - jak mówili - chcieli zwrócić uwagę na problemy, które dotykają obecnie młodych ludzi, zwłaszcza rosnące ceny paliw i żywności. "Żyjemy w kraju +po 5 złotych+" - ocenił rzecznik Sojuszu Tomasz Kalita.
 • Filmik SLD o Julii Piterze
  Julia Pitera jako szeryf z coltem i konno? Takie rzeczy tylko w sieci... SLD nie zostawia suchej nitki na pełnomocniczce rządu, która ma walczyć z korupcją.