• mieszkanie
  Zakończenie programu wsparcia Mieszkanie dla Młodych i nabierający kształtów rządowy projekt Mieszkanie Plus skłania wielu Polaków do zadania sobie ważnego pytania: wynajmować, czy zakupić własne M? Która opcja opłaca się najbardziej? Z jakim ryzykiem powinniśmy się liczyć? Na co najczęściej stawiają Polacy? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci z firmy OPG Property Professionals.
 • Mieszkanie
  Polacy, decydując się na zakup mieszkania, kierują się przede wszystkim jego lokalizacją - tak wynika z badania “Finansowy Barometr ING”. Najpierw szukamy mieszkania w dogodnym dla siebie położeniu, a dopiero później analizujemy ceny. Dlaczego lokalizacja jest dla nas ważniejsza niż koszt zakupu nieruchomości?
 • Nowoczesny wielorodzinny dom mieszkalny
  Jak wycenić mieszkanie na sprzedaż? Czy wyceniarki online są wiarygodne? "Internet zawiera błąd w przedziale 10-15 procent" - zaznaczył w "Dzień Dobry TVN" Jerzy Sobański, pośrednik nieruchomości.
 • Mieszkanie
  Nowe czy używane? To jedno z pierwszych pytań, na jakie powinny sobie odpowiedzieć osoby planujące zakup mieszkania. Przed rozpoczęciem poszukiwań może się wydawać, że lokal z drugiej ręki będzie tańszy niż od dewelopera. Tymczasem wnioski mogą być zupełnie odwrotne…
 • Mieszkanie
  Mieszkania kupujemy głównie po to, by w nich rozpocząć samodzielne życie - robi tak co czwarty z klientów. Co 6-ty nabywca ma na celu przede wszystkim korzystne ulokowanie pieniędzy, wynika z badania portalu domy.pl.