• Kristian Iversen
  Niels Kristian Iversen po dwóch latach spędzonych w Toruniu wraca do Stali Gorzów. Tym samym potwierdziły się spekulacje na ten temat, które zaczęły pojawiać się kilka tygodni temu, po tym jak Get Well spadł z ekstraligi żużlowej. Duńczyk podpisał z klubem znad Warty roczny kontrakt.
 • Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik
  Żużlowcy Fogo Unii Leszno po raz 16. zostali drużynowym mistrzem Polski. W rewanżowym meczu finałowym pokonali Cash Broker Stal Gorzów 50:40. Pierwsze spotkanie gorzowianie wygrali na własnym stadionie 46:44.
 • W jednym z biegów jadą: Jarosław Hampel z Elit Vetlanda (kask czerwony), Martin Vaculik z Holsted Speedway Club (niebieski), Krzysztof Kasprzak z MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów (żółty) i Rory Schlein z Kings Lynn Stars (biały) podczas finału World Speedway League w Gorzowie Wielkopolskim
  Drużynowy mistrz Szwecji Elit Vetlanda z Jarosławem Hampelem i Januszem Kołodziejem w składzie wygrała w Gorzowie Wielkopolskim żużlową Ligę Mistrzów (World Speedway League).
 • W jednym z biegów jadą: Piotr Pawlicki (kask żółty) i Tobiasz Musielak (biały) z FOGO Unia Leszno oraz Kacper Gomólski (niebieski) i Ernest Koza (czerwony) z Grupa Azoty Unia Tarnów podczas półfinałowego meczu Enea Ekstraligii żużlowej
  Już wszystko jasne. Wiem kto powalczy o złote medale mistrzostw Polski. Żużlowcy Unii Leszno i Stali Gorzów zmierzą się w finale Ekstraligi.