• Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W głównych rolach wystąpili m.in. Agata Buzek, Agnieszka Grochowska i Riccardo Leonelli.
 • Stanisława Celińska dała nam siebie. Jest Warszawą
  Nie mam wątpliwości, że płyta "Nowa Warszawa" będzie należała do najważniejszych pozycji 2013 roku.
 • Nick Cave
  Nick Cave wraca z The Bad Seeds i nową płytą studyjną, a Emeli Sandé proponuje zestaw koncertowy. Do szerokiej dystrybucji trafia też głośny już krążek Stanisławy Celińskiej – "Nowa Warszawa". Słowem: to tydzień premier albumów gorąco oczekiwanych przez słuchaczy.
 • Słynne kobiety z pociągiem do kieliszka
  Nieprzeciętnie utalentowane, sławne i podziwiane, a nierzadko – wyjątkowo piękne. Te kobiety wydają się mieć wszystko. A jednak ciężar sukcesu i inne smutki topią w butelce, a nałóg nieodwracalnie zmienił, a nierzadko zniszczył ich życie, a często też urodę. Bo nałóg nie wybiera. Oto słynne kobiety, które maja problem z alkoholem.
 • Stanisława Celińska
  Na scenie zadebiutowała ponad czterdzieści lat temu. Od tego czasu Stanisława Celińska wcieliła się w dziesiątki ról teatralnych i filmowych. Choć życie nie zawsze było dla niej łaskawe, aktorka przezwyciężyła trudności dzięki wierze w Boga.