• Barbórka
  Na barbórkowej imprezie w Rzeszowie, organizowanej przez PGNiG, pojawił się - jak pisze "Onet" - striptizer. Spółka twierdz, że to był "niezaplanowany incydent" i przeprasza, jednak górnicy są oburzeni.
 • Andriej Arszawin
  Kiedyś czarował na murawie. Jednak dni sławy przeminęły już jakiś czas temu. Teraz o Andrieju Arszawinie głośno jest tylko z powodu pozaboiskowych wybryków. Były gwiazdor Arsenalu Londyn i reprezentacji Rosji ostatnio dał "popis" przy okazji wizyty w Sankt Petersburgu.
 • Artur Sobiech i jego koledzy z Hannoveru rozbierają Sylvie Meis
  Artur Sobiech i jego koledzy z Hannoveru 96 mają dodatkową motywację, by wywalczyć awans do Bundesligi. W ich szatni stanęła tekturowa podobizna Sylvie Meis. Za każdy zdobyty punkt zawodnicy mogą ściągnąć z niej jakąś część ubrania. Wszyscy liczą, że na koniec sezonu na słynna modelka zostanie już tylko w bieliźnie.
 • Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak złożył we wtorek pozew do sądu przeciwko klubom go-go. Jego zdaniem natarczywe namawianie i nagabywanie do skorzystania z oferty tych lokali wprawia w zakłopotanie mieszkańców miasta i turystów oraz psuje wizerunek Poznania.
 • Striptiz
  Ma 22 lata, ale swoim doświadczeniem życiowym mogłaby obdzielić co najmniej kilka rówieśniczek. Wczesna wyprowadzka z domu, trudny partner, praca w biznesie tzw. wysokiego ryzyka, a wreszcie epizod z twardymi narkotykami. Bez tego znieczulenia trudno być striptizerką… Mimo tego i mimo że to wszystko to już dla niej przeszłość, Karolinę* wciąż trochę ciągnie do tamtego świata… Opowiedziała mi, dlaczego.
 • Ben Affleck w filmie "Gigli"
  Są filmy, które z dnia na dzień z aktora czynią gwiazdę pierwszej wielkości. I takie, które błyskawicznie rujnują dobrze zapowiadającą się karierę. Oto dziesięć ról, których lepiej było nie przyjmować...
 • Suzy Cortez
  Świeżo upieczona zdobywczyni tytułu Miss Bumbum 2015 obiecała nagrodzić piłkarzy z Sao Paulo FC striptizem, jeśli zakwalifikują się do Copa Libertadores. Drużyna osiągnęła cel, więc Suzy Cortez musiała dotrzymać słowa…
 • Betty Q / Fot. Honorata Karapuda
  Betty Q to pionierka polskiej burleski. Jako pierwsza zaczęła organizować tego typu pokazy nad Wisłą i nauczyła publiczność, czym różnią się od zwykłego striptizu. Podczas tegorocznego OFF Festivalu, była kuratorką sceny burleskowej, która cieszyła się ogromną popularnością. Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z Betty o tym, jakie przesłanie niesie ze sobą burleska i czy polska widownia jest gotowa na show, które łączy ze sobą elementy striptizu z poważnymi tematami.
 • Priscilla Salerno
  Włoska aktorka filmów dla dorosłych ogłosiła, że zrobi striptiz, jeśli drużyna której kibicuje awansuje do Serie B. Włodarze klubu Salernitana odpowiedzieli, że nie przyjmą tego niecodziennego prezentu… Zobacz zdjęcia!
 • Lewandowski ma nie gorsze ciało od Ronaldo. Byłby dobrym chippendalesem? ZDJĘCIA
  Pewnie niejedna dziewczyna marzy, by na jej wieczorze panieńskim pojawił się przystojny striptizer. A gdyby tak zamiast strażaka, marynarza, czy policjanta w rolę chippendalesa wcielił się Robert Lewandowski? Atutów mu nie brakuje.