• Doda na premierze filmu "Wołyń"
  W poniedziałkowy wieczór w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń". Wśród zaproszonych gości pojawiła się także Doda. Piosenkarka jak zwykle wzbudziła spore zamieszanie strojem, który bardziej niż na premierę obrazu o masakrze cywilnej ludności, nadawał się na festiwal w Opolu.
 • Zbigniew Urbański
  Zdaniem prezentera zima to trudny czas dla rodziców. Na porządku dziennym są bowiem kłótnie ze współmałżonkiem, babcią, a nawet z dziećmi o to, jak powinno się je ubrać. Według Zbigniewa Urbańskiego, znawcy nowoczesnych gadżetów, rozwiązaniem może być sensor mierzący temperaturę pod ubraniem dziecka. Informuje on rodziców czy maluch się przegrzewa lub marznie.
 • Agata Duda na uroczystości wręczenia nominacji na ministrów w kancelarii prezydenta
  Wie, jak skupić na sobie uwagę, a jednocześnie ma przy tym niebywałe wyczucie smaku i stylu - Agata Duda znów ściągnęła na siebie spojrzenia wielu. W czasie uroczystości wręczenia nominacji na prezydenckich ministrów, wystąpiła w stylowej czerwonej kreacji.
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
  Małgorzata Rozenek została ostatnio skrytykowana przez katolicki tygodnik "Dobry Tydzień", który wytknął celebrytce nieodpowiedni strój dobrany na uroczystość pierwszej komunii syna.
 • Ewa Minge, Magdalena Ogórek
  Do niedawna wizerunek był najmocniejszym punktem Magdaleny Ogórek, jako kandydatki na prezydenta. Niestety wpadka, jaką zaliczyła podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej, ściągnęła na jej głowę lawinę krytyki.
 • Maryla Rodowicz
  Maryla Rodowicz często zaskakuje publiczność bardzo odważnymi kreacjami. Artystka ostatnio przyznała, że z premedytacją zakłada stroje, które zdaniem niektórych są niedostosowane do jej wieku.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim oficjalnie przyznała się do tego, o czym wstydzą się mówić jej koleżanki z branży. Gwiazda powiedziała bowiem, że na branżowych imprezach pokazuje się w wypożyczonych stylizacjach.
 • Oscar de la Renta
  Oscar de la Renta nie żyje. Według amerykańskich mediów, słynny projektant mody przegrał walkę z rakiem. Miał 82 lata.
 • Trening
  Zaczynasz swoją przygodę ze sportem i wybrałeś właśnie bieganie? A może przygotowujesz się do kolejnego maratonu i chcesz pokonać życiowy rekord? Eksperci LUX MED radzą, aby właściwe zadbać o swój organizm i przygotowanie do wysiłku, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych kontuzji. Poznaj zatem najważniejsze zasady, jak biegać zdrowo i mądrze.
 • Piękne biusty pięknych pań
  Obie panie błyszczały na prezentacji jesiennej ramówki stacji nie tylko dzięki makijażowi czy biżuterii... Modelka i aktorka postawiły na atrybut, który zawsze działa - zabójczy dekolt. Której lepiej posłużyła prezentacja boskich kształtów?