• Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, na tegorocznym festiwalu w Międzyzdrojach wystąpiła w dwóch, bardzo dziewczęcych sukienkach. Aktorka zdradziła, że obie pochodzą ze sklepu z używaną odzieżą i kosztowały ją kilka złotych.
 • Ewa Farna
  Ewa Farna nie ma w ostatnim czasie szczęścia do swoich stylizacji. Młodziutka piosenkarka jest często krytykowana za swój wygląd i nietrafione stroje. Jedna ze stylistek, w ostrych słowach podsumowała styl Ewy.
 • Maratończyk
  Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z bieganiem i za cel stawiasz sobie bieg na 10 km, czy trenujesz zdecydowanie dłużej i zamierzasz w tym roku zdobyć Koronę Maratonów Polskich, warto pamiętać o kilku zasadach, których łamanie grozi dyskwalifikacją. W rywalizacji może bowiem przeszkodzić kontuzja. Najczęstsze błędy maratończyków omawia dr n. med. Jacek Jaroszewski – lekarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, ortopeda w Szpitalu Centrum.
 • Lech Wałęsa w Japonii
  Patrząc na zdjęcia Lecha Wałęsy z Japonii modowi styliści mogą rwać włosy z głowy. Były polski prezydent zadaje szyku w Kraju Kwitnącej Wiśni z kijkami do nordic walking, a dla uzupełnienia tego sportowego sznytu Wałęsa ubrał skarpetki i sandały...
 • Karolina Szostak
  Kształty Karoliny Szostak zdecydowanie odbiegają od figury zawodowej tancerki, dlatego twórcy "Tańca z gwiazdami" mają mały problem ze strojami dla dziennikarki. Ona sama jednak zupełnie się tym nie przejmuje i zapewnia, że świetnie czuje się we własnym ciele.
 • Karnałwałowy "strój" sprzedawany w Belgii
  Skandal ze strojem karnawałowym w Belgii. Kostium dla dzieci, do kupienia w sklepach, przypominał pasiak więźnia z nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Taki strój można było kupić w belgijskiej sieci supermarketów - Delhaize
 • Maryla Rodowicz - mem
  Maryla Rodowicz podczas sylwestrowego koncertu w Gdyni, wystąpiła w plastikowej nakładce imitującej nagi brzuch i piersi. Ta stylizacja spotkała się z krytyką i szyderstwami ze strony internautów. Zdaniem samej gwiazdy, wynika to z faktu, iż ludzie nie mają poczucia humoru i dystansu.
 • Kayah
  Gwiazdy uwielbiają się stroić i często przyznają, że na swoje stylizacje wydają prawdziwą fortunę. Przeciwniczką takiego marnowania pieniędzy jest Kayah. Piosenkarka wyznała, że na ważny występ potrafi ubrać się w sklepie z używaną odzieżą.
 • stroje z opakowań po pasztecie / zdjecia z oficjalnego profilu firmy Drosed
  Amerykańska piosenkarka Lady Gaga udowodniła, że strój można stworzyć nawet z surowego mięsa. Jedna z polskich firm najwyraźniej poszła tym tropem, wymyślając dość absurdalny konkurs, który w zamyśle ma promować jej produkt. Co powiecie na halloweenowy kostium z opakowań po pasztecie?
 • Joanna Krupa i Carmen Electra
  Anioł i diablica... Dwie seksbomby świata show biznesu spotkały się podczas jednej, halloweenowej imprezy w klubie Bootsy Bellows w Hollywood. Jak zwykle w kusych strojach, jak zawsze seksowne... Zobacz zdjęcia!