• Rihanna
  Kadooment Day to wielkie barbadoskie święto. W tym roku, wśród świętujących zakończenie zbiorów trzciny cukrowej znalazła się także Rihanna. Jej strój odsłaniał praktycznie wszystko... Zobacz galerię!
 • Michał Piróg
  Chciał przykuć uwagę fotografów i udało się. Michał Piróg przybył na imprezę w czarnym stroju z nadrukiem przypominającym ikonę Matki Boskiej. Biała wstawka pod szyją wzmacniała skojarzenia z tematyką religijną.
 • Czesław Mozil
  Dystansu i poczucia humoru nie można mu odmówić! Czesław Mozil przybył na ślub w stroju odpowiednim na plażę... Według "Faktu", piosenkarz był najgorzej ubranym gościem na ślubie piosenkarki, Gaby Kulki. Zobacz galerię!
 • Nowe stroje żołnierzy?
  Prezentacja kolekcji ubrań „Stealth Wear” zaprojektowanej przez Adama Harveya wzbudziła duże zainteresowanie ze strony firm produkujących odzież dla amerykańskiej armii. Stroje, dzięki specjalnemu wykonaniu, uniemożliwiają dronom wykrycie żołnierza. Prezentacja kolekcji zbiegła się z publikacją nowego filmu pokazującego nowinki w armii Korei Północnej.
 • Katarzyna Bujakiewicz
  Niemal każdy kanał telewizyjny ma w ramówce co najmniej jeden serial z lekarzami w roli głównej. Portal aleseriale.pl wytypował listę najseksowniejszych aktorek wcielających się w role lekarek i pielęgniarek. Zobacz galerię!
 • Bez purpurowej pelerynki z gronostajów, a w prostej białej sutannie. Nie w papieskich czerwonych butach, a w zwykłych czarnych trzewikach z czasów przedpapieskich. Papież Franciszek od początku pontyfikatu zmienia zwyczaje dotyczące ubioru i zachowania głowy Kościoła katolickiego.
 • Krystyna Janda postanowiła wyrazić swoje oburzenie wobec postawy plotkarskich mediów. Czym portale zajmujące się życiem gwiazd i celebrytów zdenerwowały jedną z najwybitniejszych polskich aktorek?
 • Marcin Meller, Wojciech Olejniczak, Jacek Rostowski
  Poseł PO, Andrzej Halicki w "zestawie z polskich koszmarków ślubnych lat 90.", minister Rostowski "wulgaryzuje strój wieczorowy", Janiak w stroju na polowanie... Roman Zaczkiewicz, autor bloga Szarmant.pl i specjalista od mody męskiej komentuje "polską mizerię" ubraniową na Balu Dziennikarzy. Oto jego opinie!
 • Przed nami wiele okazji, podczas których nienaganna prezencja jest konieczna – firmowe spotkania świąteczne, Wigilia wśród najbliższych, odwiedziny u krewnych i w końcu – Sylwester. Chcesz za każdym razem wyglądać elegancko, nie tracąc jednocześnie czasu i energii na przygotowania? Kieruj się poniższymi zasadami.
 • Quantum Stealth
  Najnowszy wynalazek kanadyjskich inżynierów być może już wkrótce wyprze tradycyjne metody kamuflażu. Moro może zostać zastąpione przez tkaniny, które uczynią żołnierzy oraz pojazdy wojskowe niewidzialnymi.