• Czesław Mozil
  Dystansu i poczucia humoru nie można mu odmówić! Czesław Mozil przybył na ślub w stroju odpowiednim na plażę... Według "Faktu", piosenkarz był najgorzej ubranym gościem na ślubie piosenkarki, Gaby Kulki. Zobacz galerię!
 • Przed nami wiele okazji, podczas których nienaganna prezencja jest konieczna – firmowe spotkania świąteczne, Wigilia wśród najbliższych, odwiedziny u krewnych i w końcu – Sylwester. Chcesz za każdym razem wyglądać elegancko, nie tracąc jednocześnie czasu i energii na przygotowania? Kieruj się poniższymi zasadami.
 • Strój biznesowy
  Przez ostatnie dwie dekady w garderobie polskich biznesmenów dokonała się prawdziwa rewolucja. Najpierw ludzie interesu mieli słabość do seledynowych garniturach, a później nosili jednakowe mundurki. Dzisiaj nadszedł czas wyrafinowania i odrobiny luzu.
 • Ryan Gosling
  Niekwestionowana uroda i niewymuszony styl. Tymi atutami Ryan Gosling zdobywa rzesze fanów. Jakiś czas temu został okrzyknięty "Najbardziej wyluzowaną osobistością roku" przez magazyn "Time", a według jednego z polskich portali jest najlepiej ubranym mężczyzną mijającego roku. Elegancki na luzie i w garniturze. Zobacz zdjęcia!
 • Garnitur
  Przedświąteczne szaleństwo wielkimi krokami zmierza ku zakończeniu. Wigilia tuż tuż, więc to odpowiedni moment, aby zastanowić się nad świątecznym strojem. W końcu wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy.