• Filip Chajzer
  Filip Chajzer ze światem mody od dawna ma na pieńku. Tym razem postanowił zakpić z męskich stylizacji prezentowanych na wybiegach. Jego interpretacja pewnego stroju podbija internet.
 • Zbigniew Urbański
  Zdaniem prezentera zima to trudny czas dla rodziców. Na porządku dziennym są bowiem kłótnie ze współmałżonkiem, babcią, a nawet z dziećmi o to, jak powinno się je ubrać. Według Zbigniewa Urbańskiego, znawcy nowoczesnych gadżetów, rozwiązaniem może być sensor mierzący temperaturę pod ubraniem dziecka. Informuje on rodziców czy maluch się przegrzewa lub marznie.
 • Oscar de la Renta
  Oscar de la Renta nie żyje. Według amerykańskich mediów, słynny projektant mody przegrał walkę z rakiem. Miał 82 lata.
 • Michał Piróg
  Chciał przykuć uwagę fotografów i udało się. Michał Piróg przybył na imprezę w czarnym stroju z nadrukiem przypominającym ikonę Matki Boskiej. Biała wstawka pod szyją wzmacniała skojarzenia z tematyką religijną.
 • Marcin Meller, Wojciech Olejniczak, Jacek Rostowski
  Poseł PO, Andrzej Halicki w "zestawie z polskich koszmarków ślubnych lat 90.", minister Rostowski "wulgaryzuje strój wieczorowy", Janiak w stroju na polowanie... Roman Zaczkiewicz, autor bloga Szarmant.pl i specjalista od mody męskiej komentuje "polską mizerię" ubraniową na Balu Dziennikarzy. Oto jego opinie!
 • Znani z klasą
  Zdaniem internautów, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej przez portal MenStream.pl, 30% Polaków i 50% Polek to ludzie z klasą. Wśród kobiet najwięcej ma jej Jolanta Kwaśniewska, zaś najmniej Doda. Oto jak prezentuje się ranking mężczyzn.
 • Ryan Gosling
  Niekwestionowana uroda i niewymuszony styl. Tymi atutami Ryan Gosling zdobywa rzesze fanów. Jakiś czas temu został okrzyknięty "Najbardziej wyluzowaną osobistością roku" przez magazyn "Time", a według jednego z polskich portali jest najlepiej ubranym mężczyzną mijającego roku. Elegancki na luzie i w garniturze. Zobacz zdjęcia!
 • Choć patrząc na jej wizerunek trudno w to uwierzyć, Lady Gaga uczęszczała do liceum prowadzonego przez siostry zakonne. Artystka twierdzi, że już wtedy lubiła za pomocą stroju wrażać siebie, a jej stroje często budziły kontrowersje wśród rówieśniczek.
 • Garnitur
  Przedświąteczne szaleństwo wielkimi krokami zmierza ku zakończeniu. Wigilia tuż tuż, więc to odpowiedni moment, aby zastanowić się nad świątecznym strojem. W końcu wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy.
 • Wielu mężczyznom bardzo podoba się widok ich dziewczyny, która o poranku nie ma na sobie niczego poza ich koszulą. Za duża, ze zbyt długimi rękawami, paradoksalnie może wyglądać bardzo seksownie. Jednak taka forma, to nie jedyna możliwość spożytkowania koszuli Twojego mężczyzny. Zobacz, co jeszcze ciekawego można z niej wyczarować.