• Ewa Farna
  Ewa Farna nie ma w ostatnim czasie szczęścia do swoich stylizacji. Młodziutka piosenkarka jest często krytykowana za swój wygląd i nietrafione stroje. Jedna ze stylistek, w ostrych słowach podsumowała styl Ewy.
 • Marcin Meller, Wojciech Olejniczak, Jacek Rostowski
  Poseł PO, Andrzej Halicki w "zestawie z polskich koszmarków ślubnych lat 90.", minister Rostowski "wulgaryzuje strój wieczorowy", Janiak w stroju na polowanie... Roman Zaczkiewicz, autor bloga Szarmant.pl i specjalista od mody męskiej komentuje "polską mizerię" ubraniową na Balu Dziennikarzy. Oto jego opinie!
 • Znani z klasą
  Zdaniem internautów, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej przez portal MenStream.pl, 30% Polaków i 50% Polek to ludzie z klasą. Wśród kobiet najwięcej ma jej Jolanta Kwaśniewska, zaś najmniej Doda. Oto jak prezentuje się ranking mężczyzn.
 • Natalia Siwiec, za sprawą kilku fotek z trybun stadionu piłkarskiego, szturmem zdobyła polski show biznes. Podczas, gdy niektórzy zachwycają się nie tylko jej urodą, ale i strojami, znana polska stylistka, Joanna Horodyńska w ostrych słowach krytykuje sposób ubierania się Miss Euro.
 • Ryan Gosling
  Niekwestionowana uroda i niewymuszony styl. Tymi atutami Ryan Gosling zdobywa rzesze fanów. Jakiś czas temu został okrzyknięty "Najbardziej wyluzowaną osobistością roku" przez magazyn "Time", a według jednego z polskich portali jest najlepiej ubranym mężczyzną mijającego roku. Elegancki na luzie i w garniturze. Zobacz zdjęcia!
 • Choć patrząc na jej wizerunek trudno w to uwierzyć, Lady Gaga uczęszczała do liceum prowadzonego przez siostry zakonne. Artystka twierdzi, że już wtedy lubiła za pomocą stroju wrażać siebie, a jej stroje często budziły kontrowersje wśród rówieśniczek.
 • Małgorzata Socha
  Małgorzata Socha jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. I choć serialowa Konstancja z "Prosto w serce" zawsze zachwyca nienaganną garderobą, okazuje się, że aktorka nie znosi robić zakupów .
 • Dorota Zawadzka
  Dorota Zawadzka, znana szerszej publiczności jako Superniania powróciła na salony. Na uroczystej finałowej gali III edycji programu "Hotel przyjazny rodzinie" poskramiaczka małych urwisów pojawiła się w czarnej wieczorowej suknie z pierzastym dekoltem. Czy wyglądała stylowo?
 • Magda Gessler
  Gotowanie to niejedyna pasja Magdy Gessler. Restauratorka ma również słabość do ubrań. I właśnie zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję .