• Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
  Małgorzata Rozenek znana jest z dość spektakularnych stylizacji, w których nie rezygnuje nawet podczas wakacyjnego wypoczynku. Na zwiedzanie Wenecji gwiazda wybrała bardzo ekstrawagancki strój.
 • Filip Chajzer
  Filip Chajzer ze światem mody od dawna ma na pieńku. Tym razem postanowił zakpić z męskich stylizacji prezentowanych na wybiegach. Jego interpretacja pewnego stroju podbija internet.
 • Agata Duda na uroczystości wręczenia nominacji na ministrów w kancelarii prezydenta
  Wie, jak skupić na sobie uwagę, a jednocześnie ma przy tym niebywałe wyczucie smaku i stylu - Agata Duda znów ściągnęła na siebie spojrzenia wielu. W czasie uroczystości wręczenia nominacji na prezydenckich ministrów, wystąpiła w stylowej czerwonej kreacji.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim oficjalnie przyznała się do tego, o czym wstydzą się mówić jej koleżanki z branży. Gwiazda powiedziała bowiem, że na branżowych imprezach pokazuje się w wypożyczonych stylizacjach.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, na tegorocznym festiwalu w Międzyzdrojach wystąpiła w dwóch, bardzo dziewczęcych sukienkach. Aktorka zdradziła, że obie pochodzą ze sklepu z używaną odzieżą i kosztowały ją kilka złotych.
 • Kayah
  Gwiazdy uwielbiają się stroić i często przyznają, że na swoje stylizacje wydają prawdziwą fortunę. Przeciwniczką takiego marnowania pieniędzy jest Kayah. Piosenkarka wyznała, że na ważny występ potrafi ubrać się w sklepie z używaną odzieżą.
 • Weronika Marczuk
  Do modowych wpadek celebrytów zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wielokrotnie zdarza się bowiem, że jakaś gwiazda mając gorszy dzień zakłada strój, który nie wzbudza zachwytu. Jednak, kiedy kobieta z klasą, jaką bez wątpienia jest Weronika Marczuk, pojawia się na czerwonym dywanie w stroju tancerki erotycznej, trudno pozostać wobec takiej stylizacji obojętnym.