• Agata Duda na uroczystości wręczenia nominacji na ministrów w kancelarii prezydenta
  Wie, jak skupić na sobie uwagę, a jednocześnie ma przy tym niebywałe wyczucie smaku i stylu - Agata Duda znów ściągnęła na siebie spojrzenia wielu. W czasie uroczystości wręczenia nominacji na prezydenckich ministrów, wystąpiła w stylowej czerwonej kreacji.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim oficjalnie przyznała się do tego, o czym wstydzą się mówić jej koleżanki z branży. Gwiazda powiedziała bowiem, że na branżowych imprezach pokazuje się w wypożyczonych stylizacjach.
 • W granacie każdemu jest do twarzy
  Pasuje każdej kobiecie i w każdym wieku. Ma mnóstwo sojuszników wśród innych kolorów. Doskonale sprawdza się także w przypadku różnych dodatków. Granat to - według Twiggy - kolor absolutnie doskonały.
 • Mężczyźni w sukniach
  W kolekcjach na sezon wiosenny, które zaprezentowano na paryskich wybiegach, królowały spódnice. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pokaz dotyczył mody męskiej. 
 • Wielu mężczyznom bardzo podoba się widok ich dziewczyny, która o poranku nie ma na sobie niczego poza ich koszulą. Za duża, ze zbyt długimi rękawami, paradoksalnie może wyglądać bardzo seksownie. Jednak taka forma, to nie jedyna możliwość spożytkowania koszuli Twojego mężczyzny. Zobacz, co jeszcze ciekawego można z niej wyczarować.
 • Kobiety z nadwagą czują się dyskryminowane przez producentów odzieży
  Obfity biust i pełne biodra mogą być udręką, o czym boleśnie przekonały się mieszkanki Brazylii. Kobiety domagają się od projektantów ubrań, które będą odpowiadały ich pełnym kształtom.