• Miranda Kerr w kampanii Swarovski jesień/zima 2014/2015
  Supermodelka znana z promiennej urody i nieomylnego wyczucia stylu ma różne oblicza, dzięki czemu idealnie odzwierciedla wartości pielęgnowane przez markę.
 • Yoko Ono
  Żona nieżyjącego już Beatlesa Johna Lennona, Yoko Ono zaprojektowała "kosmiczną" kolekcję biżuterii. Limitowana edycja składa się z wysadzanych kryształami kluczy, które - w zamyśle artystki - otwierają wiele tajemnych drzwi do lepszego życia.
 • Berenice Marlohe - dziewczyna Bonda
  Bérénice Marlohe, francuska gwiazda grająca jedną z głównych ról w filmie SKYFALL, najnowszym obrazie z serii James Bond, który zagości niebawem na wielkich ekranach, jest uosobieniem kobiecości w interpretacji Swarovskiego w sezonie jesień/zima 2012/13. Oto ona!
 • Małgorzata Kożuchowska
  Jak zwykle elegancka i piękna, aktorka z przyjemnością przymierzała ozdoby z najnowszej kolekcji marki - "Kingdom of Jewels".
 • Gwiazdy w biżuterii Swarovski na pokazie Bohoboco
  Już dawno nie można było zobaczyć tak wielu gwiazd, które na tę samą okazję wybrałyby dodatki i biżuterię jednej marki. Na pierwszym autorskim pokazie Bohoboco niepodzielnie królował Swarovski - zarówno na wybiegu (marka była głównym partnerem pokazu, jak wśród przybyłych na imprezę kobiet). Zobaczcie perfekcyjnie wystylizowane, piękne panie.
 • Swarovski na sezon jesień/zima 2011/2012 - pokaz kolekcji "Wings of fantasy".
  Inspiracją, która towarzyszyła Nathalie Colin, Dyrektor Artystycznej marki Swarovski przy tworzeniu kolekcji „Wings of Fantasy”, był świat teatru i elegancka, tajemnicza muza – baletnica, która w swoim delikatnym, rytmicznym tańcu przypomina ptaka. Dlatego prezentacja kolekcja jesień/zima 2011/12 „Wings of Fantasy” odbywała się w nastroju pełnym tejemniczości, blasku i poezji. Podczas wieczoru poprowadzonego przez Małgorzatę Kożuchowską, goście zostali zaproszeni do magicznego świata teatru i baletu oraz doświadczenia niezwykłego pokazu na skrzydłach fantazji. Oto zdjęcia prosto z wybiegu.