• <a href="http://www.policja.pl/portal/pol/1/82537/Charytatywnie_z_gwiazdami.html">Charytatywny kalendarz policyjny. Gwiazdy pomogą Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>></a>
  Dorota Gardias wzywa posiłki przez radiostację, Leszek Kuzaj wypisuje mandat za szybką jazdę, a Mariusz Czerkawski z bronią w dłoni "zdejmuje" gangstera. To nie ujęcia z filmu sensacyjnego, a zdjęcia z nowego policyjnego kalendarza. Zyski z jego sprzedaży pójdą na cele charytatywne. Jak możemy przeczytać na stronie policja.pl, wszystkie osoby wsparły pomysł powstania kalendarza za darmo i z wielką chęcią. Autorem zdjęć jest Łukasz Wójcik.
 • Piotr Adamczyk
  To nie były łatwe zawody. Piotr Adamczyk w weekend wziął udział w triathlonie. Ta przygoda skończyła się dla niego jednak niezbyt przyjemnie. Aktor zasłabł. Karetka odwiozła go do szpitala.
 • Paulina Sykut
  Marcin Dorocińki, Magda Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.
 • Paulina Sykut z mężem
  Sprawami zawodowymi Pauliny Sykut od niedawna zajmuje się jej ukochany. Czy gwiazda nie boi się, że wpłynie to niekorzystnie na ich relacje?
 • Paulina Sykut
  Paulina Sykut znana jest ze swojego zamiłowania do sportu. Jak donosi jeden z dwutygodników, przed prowadzącą "Must Be The Music" nie lada wyzwanie.
 • Wspaniały ślub pięknej prezenterki
  Fani pięknej gwiazdy telewizji muszą przełknąć gorzką pigułkę. Prezenterka powiedziała dziś sakramentalne "tak". Jej wybranek jest od niej aż o 10 lat starszy. Ceremonia odbyła się w jednej z podwarszawskich miejscowości.
 • Piknik Country
  Piknik Country jest największą imprezą w stylu country w Polsce oraz jednym z najpopularniejszych tego typu festiwali w Europie. W tym roku będzie wyjątkowa okazja do świętowania, bo Piknik Country obchodzi swój okrągły jubileusz. Fani muzyki country zjadą do Mrągowa już po raz trzydziesty.
 • Tomasz Kammel
  Czy szykuje się nam nowy romans w show-biznesie? Chyba nie. Paulina Sykut i Tomasz Kammel są parą, ale tylko zawodowo.