• Kamila Szczawińska i Sylwia Gliwa
  A szkoda, bo aktorka ma wszelkie predyspozycje do tego, by świetnie wyglądać nawet w wymagających strojach...
 • Sylwia Gliwa
  Aktorka potrafi się świetnie bawić bez alkoholu. Na imprezach nie pije drinków, na parkiecie spędza jednak całą noc. Twierdzi, że dzięki temu następnego dnia nie cierpi z powodu kaca i może się zajmować swoim dzieckiem. Uważa, że wspieranie się alkoholem i narkotykami jest głupotą.
 • Sylwia Gliwa
  Aktorka jest miłośniczką stretchingu. Twierdzi, że do tej formy aktywności fizycznej nakłoniła ją Bożena Dykiel, koleżanka z planu serialu „Na Wspólnej”. Aktorka trzyma się także zasad zdrowego odżywiania, choć zdarzają się jej chwile słabości, uwielbia bowiem czekoladę.
 • Kamilla Baar i Wojciech Błach, Sylwia Gliwa i Szymon Panecki, Halina Młynkova i Łukasz Nowicki
  Są piękne, niezależne, odniosły sukces w show-biznesie i były związane z mężczyznami równymi im wiekiem. Okazało się jednak, że prawdziwe szczęście odnalazły u boku "starszych modeli". Które panie dokonały takiej zamiany? Zobaczcie naszą galerię.
 • Panie w garniturach: Edyta Herbuś vs. Sylwia Gliwa
  Garnitur to niezastąpiony zestaw na szczególne okazje. I to nie tylko dla panów, ale i dla pań. Nic dziwnego, że to bezpieczne zestawienie często wybierają gwiazdy. Aktorka Sylwia Gliwa i tancerka Edyta Herbuś właśnie w garniturach pojawiły się na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła. Która wypadła lepiej?
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła
  Łukasz Jemioł jest jednym z ulubionych projektantów mody w świecie polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że nasze elegantki licznie stawiły się na pokazie jego najnowszej kolekcji. Kto trzymał poziom, a kto wypadł słabo? Zobacz zdjęcia!
 • Sylwia Gliwa
  Gdyby wszystkie kobiety po ciąży wyglądały tak jak Sylwia Gliwa, możliwe, że stan błogosławiony uznano by za najskuteczniejsze remedium na starzenie się... Młoda mama niedługo po urodzeniu dziecka zafundowała sobie wizerunek godzien zachwytu. Zobaczcie.
 • Oryginalna spódnica Sylwii Gliwy
  To nie była kreacja, na widok której zapierałoby dech w piersiach, ale idziemy o zakład, że na piątkowym pokazie Macieja Zienia nie było osoby, która nie zwróciłaby na nią uwagi. Sylwia Gliwa, która była jednym z gości imprezy, wystąpiła w spódnicy, spod której widać było koronkę do złudzenia przypominającą wykończenie pończoch samonośnych. Co to było?
 • Gałkowo Masters 2012 - polskie gwiazdy w kapeluszach
  W miniony weekend w posiadłości rodziny Karoliny Ferenstein, żony Piotra Kraśki, po raz kolejny odbyły się zawody Gałkowo Masters. Te trzydniowe zawody jeździeckie to w sumie piętnaście konkursów, stu zawodników z całej Europy, a ponadto gwiazdy, które kochają konie. Jak zwykle to właśnie one wzbudziły najwięcej emocji. Zobaczcie, jak się prezentowały.
 • Imponujące piersi Sylwii Gliwy
  Wczorajszy pokaz Łukasza Jemioła to pierwsza impreza, na której pojawiła się Sylwia Gliwa po tym, jak została mamą. Podobnie jak wiele kobiet tuż po porodzie aktorka zyskała kilka centymetrów w biuście i nie omieszkała tego zaprezentować. Zobaczcie jej imponujący dekolt.