• Ford Driving Skills for Life
    Ford czwarty rok z rzędu edukuje młodych kierowców w Polsce. Po trzech poprzednich edycjach programu Ford Driving Skills for Life producent samochodów kontynuuje bezpłatne szkolenia z bezpiecznej jazdy i zaprasza do rejestracji oraz udziału. Nowością jest kurs dotyczący rowerzystów, który wprowadza szkolenie na temat "holenderskiej metody" otwierania drzwi.
  • BMW 330i xDrive
    560 policjantów ruchu drogowego przejdzie szkolenie z jazdy samochodem. W zajęciach będą uczestniczyć funkcjonariusze użytkujący nieoznakowane BMW 330i xDrive z wideorejestratorem – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. Treningi mundurowi zaczynają 26 lutego i mają nauczyć się m.in. wyprowadzania auta z poślizgu czy awaryjnego hamowania.
  • Ford Driving Skills for Life
    Wypadki samochodowe są główną przyczyną zgonów wśród nastolatków. Największy wpływ na to mają brak doświadczenia młodych kierowców i rozproszenie uwagi za kierownicą oraz zaburzona zdolność prowadzenia auta. W rozwiązaniu tego problemu stara się pomóc Ford, który w Polsce trzeci rok z rzędu rusza z darmowym szkoleniem Driving Skills for Life.