• Bartłomiej Topa jeszcze w "Szpilkach na Giewoncie"
  "Łatwo jest dziś być na pierwszych stronach gazet z byle powodu. To wszystko jest kwestią wyborów" – mówi Bartłomiej Topa. Znany aktor o życiowych decyzjach, przyjaźni z Wojciechem Smarzowskimi i swoim udziale w kampanii "Autyzm – całe moje życie".
 • "Sztos 2" pokonał konkurencję
  W piątek do kin weszły dwa długo oczekiwane filmy: "Rzeź" Romana Polańskiego i "Sztos 2" Olafa Lubaszenki. Mimo międzynarodowego rozgłosu Rzezi", Polacy chętniej wybierali się w ten weekend na film Lubaszeki...
 • "Sztos 2" zobaczyło już 100 tysięcy widzów
  Komedie Olafa Lubaszenki były wielkimi sukcesami frekwencyjnymi, żadna z nich jednak nie przekroczyła w pierwszy weekend magicznego progu stu tysięcy widzów. A "Sztos 2" owszem.
 • Olaf Lubaszenko: Nie miałem ambicji opowiedzenia epopei o stanie wojennym
  – Przez cały ten czas o niego walczyłem – mówi Olaf Lubaszenko, który po kilkunastu latach wyreżyserował kolejną część komedii "Sztos".
 • Michał Milowicz z blond pięknością
  Do tej pory żadnej kobiecie nie udało się usidlić Michała Milowicza. "Fakt" zastanawia się czy tej blond piękności to się uda i kim jest kobieta, która pokazała się przy boku polskiego Elvisa.
 • Borys Szyc: Lubimy powspominać sobie absurdy PRL-u
  Borys Szyc zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Olafa Lubaszenki i tym samym dołączył do "starej gwardii" pierwszego "Sztosu" z 1997 roku.
 • Borys Szyc i Bogusław Linda
  W czwartkowy wieczór w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Olafa Lubaszenki. Zgodnie z hasłem reklamującym kontynuację kultowej komedii – "Są chłopaki, jest zabawa" – było i jedno i drugie. W Multikinie bawili się odtwórcy głównych ról z Cezarym Pazurą i Borysem Szycem na czele oraz tłumy postaci znanych z kina i estrady.
 • Cezary Pazura, Jan Nowicki i Borys Szyc
  Olaf Lubaszenko dopisuje ciąg dalszy do swego głośnego debiutu. Teraz jego dawny bohater "Synek" (Cezary Pazura) szkoli młodszego speca od ciemnych interesów i walutowych spekulacji Janka (Borys Szyc). Razem szykują przekręt stulecia… Sztos 2" – komediowy skok do rzeczywistości czasów PRL-u i cinkciarzy z tamtej epoki – w kinach od 20 stycznia.
 • Gwiazdy na premierze filmu "Sztos 2".
  Na wczorajszej premierze drugiej części kultowego "Sztosu" pojawiło się wiele gwiazd. Większość z nich stanowiły szczęśliwe pary, choć nie zabrakło także samotnych (przynajmniej wczoraj) i pięknych kobiet. Wśród tych, którzy przyszli z partnerami, nie było końca przytulaniom, czułościom i objęciom. Oto sielskie obrazki, na które aż miło popatrzeć!
 • Hugh Grant chce zobaczyć "Sztos 2"
  Słynny brytyjski aktor, Hugh Grant zapowiedział swoją obecność na londyńskiej premierze filmu Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Wśród gości pojawią się także gwiazdy Harryego Pottera.