• sms telefon smartfon
  Zaskakujące wyniki badań Kaspersku Labs. Okazuje się, że jesteśmy tak uzależnieni od sieci, że 25 proc. badanych wolałoby zostać przyłapanych publicznie nago niż wyjść z domu bez sprzętu z dostępem do Internetu.
 • Uczennica nad książkami
  Zdobywanie wiedzy ma być przyjemne i twórcze, a docieranie do źródeł informacji powinno dawać satysfakcję. Uczniowie jednej z radomskich szkół podstawowych zamiast z podręczników będą teraz korzystać z tabletów. Właśnie ruszył program pilotażowy eTornister.
 • Dzieci
  78 proc. przedszkolaków ma dostęp do internetu kilka razy w tygodniu, czyli o 8 proc. więcej niż w 2011 r. – wynika z najnowszych badań „Przedszkolaki w sieci”, przeprowadzonych przez GFK Polonia na zlecenie firmy Atmedia i portalu Ciuchcia.pl. Zdecydowana większość dzieci korzysta jednak z sieci pod nadzorem dorosłych. Badania dowodzą także, że najmłodsi coraz częściej korzystają nie tylko ze stacjonarnych komputerów, lecz także z urządzeń mobilnych, np. z tabletów, smartfonów i smart TV.
 • Każda, szanująca się firma technologiczna ma w swej ofercie tablety. Czy jednak zaraz musimy wydać parę tysięcy złotych na urządzenie, którego możliwości nie wykorzystamy? Oto, co powinieneś wiedzieć, zanim pójdziesz do sklepu.
 • Przeglądarka internetowa
  5 i 6 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach odbyło się Forum IAB – coroczna konferencja dla marketerów ze świata nowych technologii. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało następująco: skuteczne strategie komunikacji na czas kryzysu . Niemniej jednak tematyka poruszana w trakcie forum była bardzo różnorodna.
 • Dzieci bawią się tabletem
  Najmłodsi korzystają z Internetu coraz częściej - obok komputerów stacjonarnych, notebooków i smartfonów cyfrowym oknem na świat stają się dla nich tablety.
 • Telewizje szturmują na tablety
  Właściciele płatnych telewizji zrozumieli, że klient nie jest już przyspawany do fotela. Coraz częściej jest wyposażony w mobilne urządzenia i telewizję chce oglądać tam, gdzie akurat się znajdzie.
 • Gimnazjaliści dostaną tablety
  Władze Częstochowy rozbudowują internet w mieście. Chcą teraz, by sieć wykorzystać do nauki. Dlatego uczniowie kilku klas gimnazjalnych dostaną tablety.
 • Mężczyzna z telefonem (zdjęcie ilustracyjne)
  Najtańsze rozmowy i miliony darmowych minut miesięcznie, najszybszy internet z gwarantowaną prędkością, nieograniczony wybór między najnowszymi telefonami i tabletami...
 • Gazety na tablety
  400 abonentów na tablety i 4 tysiące na stronie internetowej. To wyniki "Przekroju" sześć dni po zamknięciu treści tygodnika w internecie - ustalił "DGP". Do zapowiadanych 70 tysięcy egzemplarzy daleka droga.