• Każda, szanująca się firma technologiczna ma w swej ofercie tablety. Czy jednak zaraz musimy wydać parę tysięcy złotych na urządzenie, którego możliwości nie wykorzystamy? Oto, co powinieneś wiedzieć, zanim pójdziesz do sklepu.
 • Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate
  Nie każdy musi mieć najnowszy model iPada, czy Lenovo TouchPad2. Są też tablety, które kosztują mniej niż tysiąc złotych. Trzeba się tylko liczyć z tym, że niska cena nie wzięła się z powietrza i sprzęt nie będzie ani tak dobrze wyglądał, ani tak dobrze działał jak droższe urządzenia.
 • Microsoft Kin
  Telefony i tablety mogą być udane i ładne. Są jednak potworki, które nie sprawdziły się na rynku. Oto jedne z najbardziej nieudanych produktów, o których firmy wolałby zapomnieć.
 • Poseł ogląda goliznę na tablecie
  Miały im służyć do pracy, ale okazuje się, że tablety zakupione przez Sejm to także źródło rozrywek. "Fakt" przyłapał jednego z posłów na gorącym uczynku. Na ekranie tabletu widać m.in. monstrualny biust i nagie męskie torsy.
 • Nowy iPad w sklepie Apple'a
  Nowy iPad nie dawno trafił do sklepów. Stał się najlepiej sprzedającym się produktem Apple'a - w pierwszy weekend po premierze sprzedano aż trzy miliony tabletu. Czy ludzie dali się nabrać na marketing, czy też nowy produkt jest naprawdę rewelacyjny? Sprawdził to dziennik.pl.
 • Prezenty na pierwszą komunię: Tablet, smartfon, używany medalik
  Zegarek? Komórka? To już przeżytek. Nawet laptopy i quady idą w odstawkę. Teraz w prezencie na Pierwszą Komunię Świętą kupuje się tablety i smartfony. Średnio na podarek komunijny wydamy aż półtora tysiąca złotych.
 • Używasz tabletu? Uważaj na kręgosłup
  Czas, jaki poświęcamy na pisanie SMS-ów czy posługiwanie się tabletami lub smartfonami ma swoje konsekwencje. Lekarze alarmują, że stale rośnie liczba osób cierpiących na tzw. syndrom "text neck" - wadę odcinka szyjnego kręgosłupa.