• Jarosław Kaczyński w Sejmie
  "Fakt" dotarł do informacji, co tak rozbawiało Jarosława Kaczyńskiego podczas piątkowego głosowania w Sejmie. Miał to być XVII-wieczny list Kozaków zaporskich.
 • Jarosław Kaczyński z tabletem
  Ta debata nad wotum nieufności dla rządu będzie zapamiętana zwłaszcza dzięki sprytnemu wybiegowi Jarosława Kaczyńskiego, który na mównicy puścił przemówienie prof. Piotra Glińskiego wprost z tabletu. "Pomysł zdał egzamin, bo nawet światowa prasa pisze, że kandydat na premiera nie został dopuszczony do głosu" - cieszy się prezes PiS.
 • Marszałek Sejmu zapowiada zmiany w regulaminie. Po dzisiejszym "tabletowym" wystąpieniu profesora Piotra Glińskiego postanowiła ukrócić takie praktyki. Według Ewy Kopacz, był to niebezpieczny precedens, nastąpiło łamanie regulaminu, pokazano też, że "w parlamencie każdy może zabrać głos".
 • To wydarzenie z pewnością pomoże obalać stereotyp, jakoby Prawo i Sprawiedliwość było partią ludzi starszych, z prowincji - tak politolog dr Rafał Chwedoruk komentuje pomysł Jarosława Kaczyńskiego, by odtworzyć na sejmowej mównicy przemówienie prof. Piotra Glińskiego z tabletu.
 • Kaczyński z tabletem. Gliński na tablecie. Pierwsze memy w internecie
  Jarosław Kaczyński nie zdążył skończyć przemowy z trybuny sejmowej, a w internecie pojawiły się już pierwsze memy z prezesem PiS i tabletem w roli głównej. Zobaczcie najlepsze z nich.
 • Debata nad wnioskiem o wotum nieufności wobec rządu
  Debata nad wnioskiem PiS o wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska to mocny punkt programu w obradach Sejmu. Tylko się zaczęła, a od razu doczekała się mocnych akcentów. Jarosław Kaczyński wystąpił na mównicy z tabletem. Odtworzył z niego przemówienie prof. Piotra Glińskiego. Jak zareagowali na to inni posłowie?