• Samolot
  Zakaz wnoszenia urządzeń elektronicznych większych niż telefon (np. laptop, tablet) na pokład samolotów będzie od wtorku obowiązywał pasażerów podróżujących z 10 lotnisk w 8 krajach na Bliskim Wschodzie do USA.
 • KWP Bydgoszcz: Zatrzymany mężczyzna
  15 osób zamieszanych w ściąganie i rozpowszechnianie materiałów z pornografią dziecięcą zatrzymali policjanci podczas akcji "GLAS" przeprowadzonej w całym kraju. Zabezpieczono też co najmniej 44 tys. GB takich treści - ocenią je teraz biegli.
 • Rodzice z tabletami i z dzieckiem
  Zamiast stwarzać dobre możliwości rozwoju, przekładają na swoje dzieci olimpijską ideę "szybciej, wyżej, mocniej". Ale w wyścigu o lepsze jutro, zamiast medali, ich potomstwo częściej łapie jednak bolesne kontuzje - pisze DGP w ramach akcji "Bądź człowiekiem miej dzieci".
 • Dziecko przed telewizorem
  Amerykańska Akademia Pediatryczna oraz Kanadyjskie Stowarzyszenie Pediatryczne apelują do rządów i rodziców, by wprowadzili zakaz używania przenośnych urządzeń elektronicznych – takich jak tablety, komórki czy konsole – dla dzieci do 12 roku życia. Z ich badań wynika, że ich użytkowanie jest groźne dla zdrowia i rozwoju.
 • Relaks z tabletem
  W ubiegłym roku Polacy kupili 461,6 tys. tabletów. To o 615 proc. więcej niż rok wcześniej – wynika z najnowszej analizy firmy badawczej PMR. Tyle że większość z nich jest używana jak stacjonarny sprzęt.
 • Asus Transformer Pad TF300
  Zwykła zabawka na Dzień Dziecka? To już przeszłość. Teraz liczą się tylko elektroniczne gadżety. Asus proponuje dwa rozwiązania - tablet i netbook.
 • Ostatnia szansa HP - tablet
  FIrma HP traci udziały w rynku, nic więc dziwnego, że koncern chwycił się ostatniej deski ratunku, czyli tabletu. Eksperci nie mają jednak złudzeń, to urządzenie nie zostało dobrze przemyślane i może się okazać, że po tej klęsce HP zostanie przejęte przez konkurencję.