• KWP Bydgoszcz: Zatrzymany mężczyzna
  15 osób zamieszanych w ściąganie i rozpowszechnianie materiałów z pornografią dziecięcą zatrzymali policjanci podczas akcji "GLAS" przeprowadzonej w całym kraju. Zabezpieczono też co najmniej 44 tys. GB takich treści - ocenią je teraz biegli.
 • Surface 2 Pro
  Laptopy powoli stają się przeżytkiem. Ich rolę zajmują tablety - oferują one podobną wydajność, są jednak dużo bardziej mobilne. Do tego pojawia się coraz więcej urządzeń z Windows 8 na pokładzie, na których bez problemu uruchomimy każdy program z domowego komputera.
 • Nowy iPad Air
  Koreański światek technologiczny huczy o nadchodzących iPadach. Nowe tablety mają mieć znacznie większy ekran od tych, które można kupić obecnie.
 • "Wszyscy, którzy będą się burzyć, że cena sprzętu wzrośnie, gdyby dopłacili 20 groszy do każdej piosenki nielegalnie ściągniętej z internetu w ciągu ostatnich pięciu lat, to w ten sposób opłaciliby ten podatek na przynajmniej 40 lat do przodu" - przyznaje w rozmowie z portalem dziennik.pl Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, wokalista zespołu Big Cyc. Dlatego popiera pomysł wprowadzenia specjalnego podatku od nowych telewizorów, smartfonów, tabletów i laptopów.
 • Nie możesz zasnąć? Wyłącz komputer
  Coraz więcej ludzi zabiera ze sobą do łóżka laptopy i tablety. Nałogowo surfują po internecie, sprawdzają Facebooka i pocztę tuż przed zaśnięciem. Naukowcy ostrzegają jednak, że korzystanie z tego typu urządzeń może powodować gorszy sen.
 • Chcesz się wyspać? Wyłącz laptopa
  Wielu z nas nie widzi nic złego w korzystaniu z telefonu, tabletu czy laptopa przed snem. Tymczasem naukowcy wykazali, że te urządzenia znacząco pogarszają jakość naszego snu. Zobacz, co ustalili.
 • Nadużywanie smartfonów i laptopów ryzykowne dla zdrowia
  Długotrwałe korzystanie ze smartfonów, tabletów i laptopów grozi problemami zdrowotnymi - ostrzegają brytyjscy lekarze. Do tego stopnia, że może skończyć się nawet trudną i długotrwałą rehabilitacją.