• Tadeusz Różewicz pochowany w Karpaczu
  Prochy Tadeusza Różewicza złożono na cmentarzu ewangelickim w Karpaczu, na malowniczo rozciągniętym zboczu wzgórza, tuż obok pięknego, najstarszego drewnianego kościoła w Polsce. To miejsce poeta sam sobie wybrał.
 • Tadeusz Różewicz
  Wybitny artysta, głos pokolenia, a przy tym - skromny człowiek. Dziś w Karpaczu odbędzie się pogrzeb Tadeusza Różewicza. Poeta zmarł w czwartek, miał 92 lata. Ciepło wspominać go będzie wieloletni znajomy - poeta i prozaik,Tomasz Jastrun.
 • Tadeusz Różewicz
  Był pomostem łączącym inteligencję przedwojenną z elitą Polski powojennej. Wybitnym poetą, dramaturgiem i prozaikiem docenianym na całym świecie. Przez wiele lat wymieniany jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Tadeusz Różewicz odszedł dziś rano. Miał 93 lata.
 • Tadeusz Różewicz
  Tadeusz Różewicz, wybitny poeta, dramaturg i laureat wielu nagród literackich nie żyje. Informację o jego śmierci przekazał wrocławski magistrat. Informację o jego śmierci przekazał wrocławski magistrat.
 • Tadeusz Różewicz
  Tom pism rozproszonych "Margines, ale..." odkrywa mało znane oblicze Tadeusza Różewicza. Wybitny poeta daje się poznać jako reporter, humorysta, ekolog, komentator mody, znawca problematyki seksualnej oraz popkultury.