• ojciec Tadeusz Rydzyk
  Fundacja Lux Veritatis, tak jak 37 innych podmiotów, otrzymała dofinansowanie w ramach w pełni otwartego konkursu ofert ogłoszonego na stronach resortu, w którym każdy podmiot na równych zasadach mógł wziąć udział - powiedział PAP wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Na szkolenia medialne, na organizację rocznicy chrztu Polski, na reklamy 500+… Blisko 4,5 mln złotych przekazały ministerstwa i podległe im jednostki na rzecz fundacji, szkoły i mediów powiązanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem.
 • ODWIERTY GEOTERMALNE W TORUNIU
  26 milionów złotych odszkodowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pozwoli rozpocząć Fundacji Lux Veritatis zarzucone przed kilku laty odwierty geotermalne w poszukiwaniu gorących źródeł pod Toruniem. Zobacz, gdzie ojciec Tadeusz Rydzyk już wkrótce rozpocznie wiercenia.
 • Ojciec Tadeusz Rydzyk w otoczeniu hierarchów
  Nie tylko 26 milionów złotych odszkodowania w ramach ugody z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzymała Fundacja Lux Veritatis  należąca do ojca Tadeusza Rydzyka. Jak wyliczył "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów", do tej puli należałoby doliczyć wartość reklamy i promocji, jaką zapewniły fundacji media informujące o sprawie odszkodowania.
 • Ojciec Tadeusz Rydzyk
  "Reczpospolita" zastanawia się czy to przypieczętowanie sojuszu o. Tadeusza Rydzyka ze współtwórcą SKOK, a obecnie senatorem PiS Grzegorzem Biereckim. Fundacja Lux Veritatis została członkiem Kasy Stefczyka.