• Polska USA
  Po zniesieniu wiz do USA przedstawiciele wyszukiwarek, biur podróży i linii lotniczych zacierają ręce. Jak zmieniają swoja ofertę? I ile teraz kosztuje lot za ocean?
 • samolot
  Tegoroczne lato może przynieść ponad 700 tys. zakłóconych lotów w samej Europie, a blisko 3,5 mln pasażerów wylatujących z polskich lotnisk od początku czerwca do połowy września może doświadczyć problemów w podróży – przewiduje AirHelp, firma specjalizująca się w prawach pasażerów linii lotniczych na całym świecie. W związku z tymi prognozami eksperci ujawniają, którzy światowi przewoźnicy osiągają najlepsze wyniki pod względem punktualności, a także porównują jak europejskie linie wypadają na tle konkurencji.
 • samolot
  O tym, że Polacy pokochali podróże na własną rękę nikogo nie trzeba przekonywać. Podróżujemy o każdej porze roku, szukając okazji do tego, by zwykły weekend móc przedłużyć choć o jeden dzień i zamienić w pełen wrażeń citybreak np. w jednej z europejskich metropolii. Wielkanoc to bez wątpienia wyjątkowy czas, który najchętniej spędzamy wśród bliskich, a dla wielu to również okazja, by po zimie ruszyć w pierwszą wiosenną podróż.
 • Samolot OLT Express
  Plajta OLT Express zakończyła wojnę cenową na polskim niebie. Tanich biletów już nie będzie. Zdaniem szefa LOT przeloty powinny kosztować dwa razy więcej, niż liczył sobie nowy przewoźnik.