• Leżaki na brzegu morza
    Sezon wakacyjny lato 2018 był niezwykle udany dla klientów biur podróży. Oferty last minute były wówczas bardzo korzystne, ponieważ można było znaleźć świetne hotele, rezerwując wszystko w bardzo krótkim odstępie czasu i płacąc zaskakująco niskie kwoty. Zdarzało się również, że wycieczki last minute były tańsze od wyjazdów rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem (first minute). Sezon wakacyjny 2019 trwa w najlepsze, wygląda jednak na to, że o tak korzystnych ofertach na podróże rezerwowane z krótkim wyprzedzeniem, jak rok wcześniej możemy tylko pomarzyć. Co stało się z last minute?
  • Phaselis Turcja plaża
    Egipt był do tej pory jednym z najtańszych dostępnych dla Polaków kierunków turystycznych. Gdy pojawiają się ostrzeżenia przed kolejnymi zamachami, turyści zaczynają szukać wypoczynku gdzie indziej. Oto 10 najtańszych kierunków wyjazdowych na lato.
  • Bułgaria
    Ważna informacja dla planujących wyjazd na wakacje z biurem podróży. Tygodniowe letnie wczasy można teraz kupić za nawet mniej niż 1300 złotych. Oto przegląd najtańszych kierunków według ofert w serwisie turystycznym easygo.pl.