• Prezydent Andrzej Duda
  Mam nadzieję, że dzisiaj już większość moich rodaków rozumie, że bezpieczeństwo nie ma ceny. Nie ma takich pieniędzy, których nie warto zapłacić za to, żeby Polska była krajem bezpiecznym - oświadczył prezydent Andrzej Duda na targach zbrojeniowych w Kielcach.
 • Bałtyckie Targi Militarne w Gdańsku
  Na Bałtyckich Targach Militarnych w Gdańsku wystawiło się ponad 120 polskich i zagranicznych firm, które zaprezentowały swoje propozycje dla polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej. Organizatorzy targów skupili się przede wszystkim na bezpieczeństwie morskim, najnowszych systemach obronnych, ratownictwa na morzu i lądzie.
 • Śmigłowiec Tiger
  W Kielcach trwa XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W trakcie targów, niemal 550 wystawców z 28 państw zaprezentuje sprzęt wojskowy i nowoczesne militarne rozwiązania techniczne. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć z bliska m.in. śmigłowiec T-129 Atak oraz wielozadaniowy pojazd wojsk specjalnych Eagle V.
 • Telefony GIGASET Me
  Trzy nowe smartfony, w tym dwa z najwyższej półki, zobaczymy już pod koniec tego roku. Niemiecka firma GIGASET ma ambitne plany konkurowania z największymi graczami na rynku.
 • MIĘDZYNARODOWE FORUM WOJSKOWO-TECHNICZNE "ARMIA 2015". KUBINKA POD MOSKWĄ
  Międzynarodowe Forum Wojskowo-Techniczne "Armia 2015", czyli wystawa sprzętu wojskowego w Kubince pod Moskwą, przyciągają tłumy zwiedzających. To znakomita okazja, by przekonać się, w jaki sprzęt wyposażona jest rosyjska armia. A są tu czołgi i transportery opancerzone, wyrzutnie rakiet "Iskander" i "Buk", a także śmigłowce bojowe i myśliwce. W sumie około 5 tysięcy pojazdów, sztuk broni i wojskowego wyposażenia. Żołnierze ochoczo prezentowali możliwości ich sprzętu...
 • Anna Komorowska na targach książki
  Pierwsza dama Anna Komorowska podczas ostatniego dnia 6. edycji Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym czytała dzieciom fragmenty książki "Belweder dla dzieci".
 • Epson L1800
  Epson, na targach Press Photo na warszawskim Torwarze pokaże swe najnowsze produkty. Firma twierdzi, ze dzięki nowym atramentom, jej drukarki potrafią uzyskać najwyższą gęstość optyczną czerni.
 • Rubel na kolanach
  W Polsce mieliśmy akcję "jedz jabłka na złość Putinowi", w Rosji zaś te popularne owoce były głównym bohaterem rolniczej wystawy "Złota jesień" w centrum Moskwy. Pojawił się tam sam premier Dmitrij Miedwiediew. W jakim stanie jest naprawdę rosyjska gospodarka? Zobacz ZDJĘCIA i przeczytaj, co o ekonomicznej przyszłości naszego sąsiada sądzą eksperci.
 • Russia Arms Expo 2013
  Eksperci podsumowali tegoroczną edycję Russia Arms Expo 2013. Spośród imponującej liczby pojazdów wojskowych, samolotów, wszelkiego typu broni i akcesoriów, wybrano pięć egzemplarzy, które okrzyknięto najlepszymi rosyjskimi produktami 2013 roku. Zobacz galerię!
 • KIELCE BIKE-EXPO
  Dobiegły końca największe targi rowerowe organizowane na terenie Polski. W imprezie wzięły udział największe firmy z branży. Uczestnicy targów mieli okazję zobaczyć i wypróbować najnowsze modele rowerów i skorzystać z innych atrakcji. Organizatorzy postawili w tym roku na szkolenia, konferencje, pokazy oraz zawody rowerowe!