• Bielizna damska
  Mówi się, że grzeczne dziewczynki idą spać, a niegrzeczne idą do łóżka. Bielizna zaprezentowana podczas Mercedes-Benz Fashion Week w Madrycie z pewnością przypadnie do gustu tym drugim… Zobacz zdjęcia!
 • Pin Up Candy Show (burleska)
  Taniec brzucha i pośladków, zmysłowa Pin Up Candy i ostre BDSM Show. A do tego tysiące erotycznych gadżetów - to wszystko czeka na odwiedzających podczas pierwszych Międzynarodowych Targów EROtrends 2013!
 • BMPT Terminator
  Sensacją wystawy IDEF-2013 (International Defence Industry Fair) w Stambule była najnowsza wersja ciężkiego wozu wsparcia czołgów BMPT Terminator. Zdaniem ekspertów, ten sprzęt nie ma żadnych odpowiedników na świecie. Zobacz galerię!
 • Polski design

  To tu są ogłaszane premiery wielkich marek. Tu wyznacza się nowe trendy w urządzaniu  wnętrz. Meble, które można tu zobaczyć, nierzadko dopiero za jakiś czas trafią do sprzedaży. Dlatego 9 kwietnia cały świat patrzy na Mediolan. Na targach Salone Internazionale del Mobile nie mogło zabraknąć także Polski.

 • Policyjne samochody Porsche Carrera 4S oraz Cayman zrobiły furorę na poznańskich ulicach. Niesłusznie jednak zaczęto oskarżać policję o trwonienie pieniędzy na luksusowe auta. Okazało się bowiem, że te modele zmierzały jedynie na miejsce targów motoryzacyjnych i prawdopodobnie są formą promocji i atrakcji poznańskiego Moto Show. Jak słusznie bowiem zauważali internauci, auta nie miały policyjnych rejestracji i oznakowania świetlnego na dachu. Posłuchajcie jednak, jakie reakcje wywołały wśród kierowców.
 • RObot Thespian
  Targi CeBit w Hanowerze to prawdziwa Mekka fanów nowoczesnych technologii. Można tam znaleźć wszystko - od robota, przez elektryczny pojazd aż po telewizory, czy smartfony. Zobacz ZDJĘCIA z imprezy.
 • Donald Tusk mówił, że technologie teleinformatyczne to przyszłość gospodarki. Podkreślał jednak, że nie należy zapominać w tym kontekście o zagrożeniach, jakie ze sobą niosą. Podał przykład protestów przeciwko ACTA. Okazało się - mówił premier - że kwestia wolności, praw obywatelskich, ochrony wartości to wszystko nabiera zupełnie innego wymiaru i domaga się zupełnie innej refleksji i autorefleksji.
 • SOny Xperia Z Tablet
  Mobile World Congress w Barcelonie to największe targi mobilne w Europie. Największe koncerny pokazują swoje nowości. Oto najnowsze telefony i tablety, które już wkrótce trafią do operatorów.
 • Na największych na świecie targach teleinformatycznych CeBIT Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zamierza pochwalić się systemem ePUAP. I ogłosiło przetarg na jego wypromowanie. Tyle że ePUAP nawet w Polsce od lat nie może się wypromować wśród potencjalnych użytkowników.
 • SMX-26
  Na targach marynarki wojennej Euronaval 2012 zaprezentowany został projekt miniaturowego zwiadowczego okrętu podwodnego. SMX-26 może być wykorzystywany na obszarze płytkich wód przybrzeżnych.