• Monaco Yacht Show
  W Monako rozpoczęły się największe targi branży jachtingowej - Monaco Yacht Show 2012. Podczas imprezy prezentowane są wyłącznie jachty klasy superyachts o długości przekraczającej 25 metrów. Zobacz galerię!
 • Ruiny miasta Dirija koło Rijadu w Arabii Saudyjskiej
  Kiedy premier Donald Tusk jechał do Arabii Saudyjskiej namawiać do interesów z Polską, w kraju podśmiewano się po cichu, albo nawet całkiem głośno. Teraz okazuje się, że nie ma się z czego śmiać. Polskie firmy szturmują nowy rynek.
 • Rolls-Royce Phantom
  Pierwszy w Polsce targowy pokaz aut marek Ferrari i Rolls-Royce zaplanowano w ramach rozpoczynającej się w piątek w Poznaniu imprezy Motor Show. Dzień wcześniej na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich zaczną się także Targi Techniki Motoryzacyjnej.
 • Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach odbywa się od 1993 roku
  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach pobił rekord: w tym roku zjechało tam 385 firm z 25 krajów. Rok temu było 360 wystawców.
 • Na zewnątrz wszystkie jachty wyglądają podobnie, każdy z nich ma jednak niepowtarzalne wnętrze zaprojektowane przez najlepszych designerów
  W Cannes rozpoczęła się 34. edycja prestiżowych targów jachtów. Wystawcy zaprezentują ponad 500 luksusowych jednostek, wśród których nie zabraknie jachtów polskich stoczni Sunreef Yachts i Galeon.
 • Szukasz taniego mieszkania? Przyjdź na targi
  Chcesz kupić mieszkanie a nie chcesz odwiedzać biur deweloperów? Przyjdź na targi w jednym z warszawskich centrów targowych. Czekają tam nie tylko oferty, ale też ciekawe promocje.
 • Warszawa wystawia na sprzedaż cenne kąski miasta
  Od 8 do 11 marca na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes podczas największych i najbardziej prestiżowych targów nieruchomości MIPIM polskie samorządy będą zachęcać do zakupów zagranicznych inwestorów.
 • Targi CeBIT potrwają do 5 marca
  Około 40 polskich wystawców zaprezentuje się na największych targach oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii - CeBIT, które zostaną otwarte wieczorem w Hanowerze. Polska stara się o status głównego partnera targów w 2012 roku.
 • "Muzykanci grają na drzewach" napisała Herta Muller. Ciąg dalszy nastąpi...
  Akcja "Napisz książkę z noblistką" będzie jedną z atrakcji Targów Książki w Krakowie - podali organizatorzy we wtorek na konferencji prasowej. Przez kilka dni czytelnicy i goście targów będą dopisywać dalszy ciąg historyjki rozpoczętej przez Hertę Mueller.
 • Noblistka Herta Mueller spotka się z czytelnikami w Krakowie
  Noblistka Herta Mueller, Jeffrey Archer, Charlotte Link, Marlena de Blasi i kilkuset polskich autorów zapowiedziało udział w 14. Targach Książki w Krakowie. W imprezie, która odbędzie się między 4 a 7 listopada, swoją ofertę zaprezentuje ponad 400 wystawców.